Wpis z mikrobloga

Koszty wynajmu mieszkań/pokoji w Polskich miastach?
Piszesz: KOSZT (wynajem+czynsz, rachunki), jak blisko centrum (dzielnica i kilometry od centrum), miasto, standard/jakość, jakie mieszkanie (ile pokoji, czy może pokój sam wynajmujesz), jakość sąsiadów.

Sprawdzałem w internetach w różnych miejscach ale jedne internety podają co innego niż drugie, nic to nie warte. Dlatego pytam was. Prawdziwe koszty wynajmu w różnych miastach. Możecie podawać też na podstawie waszych znajomych albo waszej wiedzy.
Albo podajcie link do internetów ale tam gdzie uważacie że są wiarygodne liczby.

#polska #oswiadczenie #pytanie #krakow #lodz #trojmiasto #wroclaw #miasta #eurowizja wynajmu #warszawa #dziendobry #gorzkiezale #poznan #szczecin
  • 34
@bez_pracy_brak_kolaczy:

Kraków, Kurdwanów
2 pokoje, przedpokój, łazienka, kuchnia z aneksem kuchennym
brak balkonu, poddasze, ma być zrobiona antresola
odremontowane przez Nas (2 os.) - właściciel dostarczył materiały
1000 PLN odstępnego + 500 zł stałych opłat, czyli 1500 łącznie. + (1000 PLN kaucji)

Kraków, Wola Duchacka/Bonarka
2 pokoje, kuchnia, podwyższony standard
1600 PLN + 450 zł opłat wraz z czynszem

Kraków, Mozarta
kawalerka (pokój
@grucki: naprawdę zależy gdzie. Ja wynajmuję blisko centrum 12m za prawie 800 zł w dobrym standardzie (mieszkanie po remoncie, nowe meble itd). A mam też znajomych którzy sporą kawalerkę w dobrym standardzie, ale na zadupiu wynajmują za 1100 ;)
Pokój w Krakowie to koszt 500 - 700 ze wszystkim. Z czym 700 to jest już naprawdę górna granica.


@Sor92: w Nowej hucie i w standardzie kloszardowym? Bez rachunków pokój w krakowie to 700zł (mały i średni standard), 850zł (większy i lepszy standard).

W Łodzi są zdecydowanie najtańsze mieszkania, kawalerkę wynajmiesz już za 400-500 zł a mieszkanie za 1000-1200.


@Przygoda: chyba ci się pomyliła kawalerka z pokojem, a mieszkanie z
@bez_pracy_brak_kolaczy:
W Katowicach:
ścisłe centrum, pokój w dużym mieszkaniu 3pokojowym ok. 600 zł całość. :) standard dobry. Łazienka i kuchnia wyremontowane, pokoje odmalowane ale meble bez szału, dlatego też dużo mamy swoich.
czarnolisto


@RomeYY: dziękuje za informacje, rozumiem że to czas na nowe konto?

Gugiel Ci się zepsuł?


@rmikke: sprawdź sobie w internetach to zobaczysz, artykuły podają jakieś ceny bez sensu.

Teraz wynajmuję pokój za 600 zł ze wszyatkim w dość wysokim standardzie. I to jest mój najdroższy pokój od kilku lat :)


@Sor92: to teraz znajdź innym wykopkom w tym mi taki pokój. Jakoś inni nie spotykają się z takimi