Wpis z mikrobloga

  • 2
@Frwrd05: @rafalmmx @Przemko1976 @mamlepszegogolfanizty @Marsu335 @prawda_w_moskwie gościowi chodziło że wszyscy mają ból dupy jak wojna dzieje w europie ale gdzieś indziej na świecie to spoko może być, usa napada spoko, izrael napada i morduje palestyńczyków spoko bo daleko, ale jak już pod nnosem dzieją się takie same rzeczy to ludzie nagle się spuszczają swoją moralnością i krzywdą ludzi
  • 0
@Little_Makak: irak libia nie mieli powodu napadać, zdestabilizowali region pozwalając panoszyć się zjebą allacha i doprowadzając do fali emigracji na europe , afganistan sami szkolili i wyposażali taalibów bo walczyli z ruskimi, vietnam tu nie pamiętam oco poszło, masa innych krajów tylko dla interesów
podpalacz będzie nam moralizować czemu "mamy ból dupy" że on i jego banda podpaliła dom obok naszego, a nie interesujemy się pożarami na drugim końcu świata?


@prawda_w_moskwie: Sami uczestniczyliśmy w wojnie napastniczej która była sprzeczna z prawem międzynarodowym - Irak 2003. Nie zastanowiło Cię że żołnierze tylko czterech państw uczestniczyli, a z Europy tylko my i WB? Irak 2001 i Afganistan zostały klepnięte przez ONZ. Irak 2003 był wojną napastniczą... tak
@Cogito-sum: tak, a co? Polacy nawet Żydów w stodołach palili, ale to jest temat o trwające właśnie inwazji bolszewików na sąsiada. I wysoki przedstawiciel ruskiej hordy - największego ciemiężcy mojej ojczyzny - nie będzie mi bezczelnie tłumaczyć że nie mogę się oburzać jego trwającą agresją, bo ktoś inny też coś gdzieś zrobił. I na pewno nie gdy jego #!$%@? kolega co tydzień nam grozi powtórką rozbiorów. Jak ci cygan #!$%@? portfel