Wpis z mikrobloga

Wniosek o wprowadzenie do porządku obrad projektu związków partnerskich został ZNOWU odrzucony.
PO - 171 głosowało, 103 za, 45 przeciw, 23 wstrzymało się.
PIS - 121 głosowało, 121 przeciw.
To jest ten dialog z obywatelami? Kraj przyjazny każdemu? Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków".

A radni PIS w Tarnowie usiłują zmusić kierownictwo biblioteki, żeby odwołali spotkanie z Marią Czubaszek. Tylko szkoda, że nie pomyśleli o mieszkańcach Tarnowa, którzy chcą tego spotkania.

Coś w stylu "w dupie mam zdanie innych, moja racja jest najmojsza i moje wartości są najwartościowsze". Żenada.

#neuropa #lgbt #polityka
  • 377
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuperPunia: czyli - winny PiS, bo koalicja rządząca, posiadająca większość w Sejmie - uwaliła projekt ustawy o związkach?

To jest ten dialog z obywatelami? Kraj przyjazny każdemu? Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków


Beka. Wykop.pl - Twoje codziennie źródło raka.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Ja z kolei wyznaję inny punkt widzenia. Nie przeszkadza mi ustawa o związkach dla homosiów, ale nie chcę by podchodziły pod nią pary hetero mieszkające na kocią łapę.

Nie podoba mi się pomysł tworzenia "półmałżeństw"
  • Odpowiedz
@eMac1ek: Nie ma sprawy ;) W ogóle mogłam to ująć krócej, tak jak to napisali @beerceps01: i @Cierniostwor:

Posłowie PiS-u zagłosowali zgodnie z oczekiwaniami swoich wyborców.

Tak działa demokracja.


Czyli ból d--y bezpodstawny. A gdyby koalicja rządząca zgodnie zaglosowała zgodnie "za", to ustawa by przeszla bez względu na to, co na ten temat sądzi bardziej konserwatywna opozycja. Ale dużo osób ma tutaj podobne zdanie, więc teraz
  • Odpowiedz
Zresztą część ludzi się boi, że małymi krokami dojdzie do legalizacji czegoś poważniejszego, typu adopcji dzieci przez takie związki


@FrasierCrane: przecież to oczywiste, że będą chcieli adoptować dzieci po tym jak zostaną zalegalizowane ich "małżeństwa". Chyba nie było takiego kraju, w którym geje poprzestali na legalizacji swoich związków.
  • Odpowiedz
Czyli ból d--y bezpodstawny. A gdyby koalicja rządząca zgodnie zaglosowała zgodnie "za", to ustawa by przeszla bez względu na to, co na ten temat sądzi bardziej konserwatywna opozycja. Ale dużo osób ma tutaj podobne zdanie, więc teraz tylko powtórzyłam to, co zostało wcześniej powiedziane.


@kobietanawykopie: macki PiSu zabrnęły tak daleko, że odpowiadają teraz również za wynik niepomyślnych głosowań koalicji rządzącej, wszak głową państwa jest nowy prezydent elekt - Duda.

KIEDY
  • Odpowiedz
Po tych dwóch przypadkach wyrobiłem sobie zdanie, że geje to cioty, konfidenci i debile i życzę jak najgorzej.


@Dddd: zmartwię cię, masz ich znacznie więcej w swoim otoczeniu, tylko o tym nie wiesz, i nigdy się nie dowiesz, bo się nigdy nie ujawnią.
Ja na wszelki wypadek po korytarzach chodzę dupą do ściany.
  • Odpowiedz