Wpis z mikrobloga

Wniosek o wprowadzenie do porządku obrad projektu związków partnerskich został ZNOWU odrzucony.
PO - 171 głosowało, 103 za, 45 przeciw, 23 wstrzymało się.
PIS - 121 głosowało, 121 przeciw.
To jest ten dialog z obywatelami? Kraj przyjazny każdemu? Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków".

A radni PIS w Tarnowie usiłują zmusić kierownictwo biblioteki, żeby odwołali spotkanie z Marią Czubaszek. Tylko szkoda, że nie pomyśleli o mieszkańcach Tarnowa, którzy chcą tego spotkania.

Coś w stylu "w dupie mam zdanie innych, moja racja jest najmojsza i moje wartości są najwartościowsze". Żenada.

#neuropa #lgbt #polityka
  • 377
  • Odpowiedz
nie potrafię zrozumieć, dlaczego komuś miałoby to przeszkadzać.


@czcigodna_maupa: Mnie przeszkadza to, że w sytuacji w której dług publiczny niebezpiecznie rośnie, a system emerytalny ulega takiemu rozkładowi, że aż trzeba było obywatelom za przeproszeniem (a w sumie to bez) #!$%@?ć ponad połowę ich kasy z kont w OFE największą aferę nie robi się z wyżej wymienionych spraw tylko z jakichś drugo- czy nawet trzeciorzędowych problemów typu kto komu może co i
  • Odpowiedz
Dżizys #!$%@? ja #!$%@?ę, beka z pisowców, którym się wydaje że jak się wprowadzi związki partnerskie (czyli de facto odpowiednik ślubu bez ślubu) to zaraz będzie sodoma i gomora
  • Odpowiedz
@SuperPunia: @WykopWasPrzejrzal:
Jeśli związek partnerski ma zostać formalnie = ślubowi cywilnemu, to na co parom heteroseksualnym żyjącym bez ślubu ta ustawa, jeśli te same prawa mogą dostać dzisiaj biorąc ślub cywilny, który wprawdzie kosztuje nieco więcej formalności, ale daje to samo?

Tak naprawdę to próbujecie pełzającej rewolucji, dając cały czas to samo (nawet jeśli i tak nie przejdzie) aby tworzył sie rozgłos. Uderzacie od tej najłagodniejszej strony, od życia prywatnego.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: masz do pisu pretensje ze głosowal przeciw? XD A co robili PO ,SLD i palikmiot? Najbardziej to oni was oszukują. Rząd platformy kreuje się na taki lewicowy a nie potrafi związków partnerskich wprowadzić? No popatrz xD
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Punia błagam, są ważniejsze problemy niż związki partnerskie. Serio. A ten temat jest wyraźnie wygodny dla PO, bo odciąga problem od jej problemów wewnętrznych, kierując jednocześnie opinię publiczną na PiS.
  • Odpowiedz
  • 0
@SuperPunia:

w dupie mam zdanie innych moja racja jest najmojsza


Nie dogodzisz kazdemu. Jezeli myslisz ze polityk powinien kazdemu dogodzic to pozdro. Taki sie jeszcze nie narodzil. 1 lewak powie że chce neurope drugi prawak by ją spalił. Wkurza mnie takie gadanie. Zwłaszcza, ze chyba nie mieszkasz w Polszy ;3
  • Odpowiedz
  • 3
@SuperPunia: małżeństwo to zwiazek kobiety i mężczyzny. W łóżku sobie róbcie co chcecie, od prawa #!$%@?.


A to, że pary hetero też będą korzystać? Są na to inne akty prawne. Ogolnie chyba dobry troll, bo appka mobilna się trochę wiesza od gownoburzy, ale ja dam 3/10
  • Odpowiedz
@Noct: Tak. Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby para homoseksualna adoptowala dziecko po odbyciu tej samej procedury co para heteroseksualna.
  • Odpowiedz