Wpis z mikrobloga

Wniosek o wprowadzenie do porządku obrad projektu związków partnerskich został ZNOWU odrzucony.
PO - 171 głosowało, 103 za, 45 przeciw, 23 wstrzymało się.
PIS - 121 głosowało, 121 przeciw.
To jest ten dialog z obywatelami? Kraj przyjazny każdemu? Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków".

A radni PIS w Tarnowie usiłują zmusić kierownictwo biblioteki, żeby odwołali spotkanie z Marią Czubaszek. Tylko szkoda, że nie pomyśleli o mieszkańcach Tarnowa, którzy chcą tego spotkania.

Coś w stylu "w dupie mam zdanie innych, moja racja jest najmojsza i moje wartości są najwartościowsze". Żenada.

#neuropa #lgbt #polityka
  • 377
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SuperPunia: no i po to masz demokrację, żeby wybrać kogoś kto reprezentuje twoje poglądy a od reprezentantów innych poglądów możesz się odwalic najwyżej. Gorzej jak w przypadku PO aż 45 osób głosowało przeciw linii partii.
  • Odpowiedz
@rickroll:
@ImInLoveWithTheCoco: Związki partnerskie to nie tylko związki osób homoseksualnych, LEL.
@SuperPunia: Ogólnie to rakłam przy czytaniu niektórych komentarzy pod tym wpisem. Jednak i tak mniej, niz podczas debaty w szkole na temat powyższy - znałam lepiej argumenty "przeciw" niż strona, ktora rzeczywiście broniła tezy, iz związków partnerskich nie powinno być w Polsce. Padały same gunwoargumenty o tym ze żyjemy w państwie chrześcijańskim (XD), jakieś offtopy, mieszanie do tematu adopcji dzieci przez pary homoseksualne i ogólnie sam temat homoseksualistów oraz najlepsze: mówienie, ze związki niezawarte przez sub kościelny są
  • Odpowiedz
@Laelette: Większość jest przeciw ale dlaczego? Nie rozumiem tej zaciekłości. Przecież to że nie pozwolimy homosiom się wiązać nie sprawi że znikną, tak samo jak z zakazem narkotyków.
  • Odpowiedz
@SuperPunia:

Korwin 3% w wyborach

Hehe i co, zaorany przez demokracje XD Dobrze, że jednak to większość decyduje i nie wpuszcza takich debili do sejmu, tak działa wolny rynek
  • Odpowiedz
@SuperPunia i cała reszta: małżeństwo jako związek dwóch osób nie jest prawem, ale emanacją jednej z podstawowych wolności człowieka, to jest wolności wyboru osób, z którymi utrzymuje kontakt (freedom of association sensu largo). Małżeństwo jako instytucja prawna nie jest prawem, ale reliktowym przywilejem z czasów, kiedy państwo miało interes w promowaniu natalizmu. Co za tym idzie, jako że pary homoseksualne są bezużyteczne statystycznie jeśli chodzi o produkcję nowych obywateli - bez
  • Odpowiedz
@kubson93: Tak samo nie zmieni fakt przyzwolenia na związki homusiom. Przynajmniej wiesz czego możesz się spodziewać po tej partii. Gorzej z PO. Jeśli miałbym gdzieś wstąpić to raczej do partii, która jest spójna w poglądach a u nich to tak nie wiadomo. Jak cygan pod bazarem dziś handluje nożami jutro patelniami byle jakiś hajs.
  • Odpowiedz
@karnykodeks: Skrót myślowy, nie będę się teraz rozpisywał na ten poboczny temat, myślałem że załapiesz sedno sprawy - w demokracji większość poprzez głosowanie (bardziej lub mnie ułomne) decyduje o życiu innych ludzi - np. ile będą oni musieli płacić podatków albo jak definiuje się małżeństwo i kto je może zawierać.
  • Odpowiedz
To niesamowite ze w kraju w ktorym jest tyle waznych problemow ktore trzeba zlikwidowac, najwazniejsza sprawa ktora rozgrzewa cala prawice to czy dwoje doroslych swiadomych mezczyzn moze sie r----c w d--y ja p------e a tak narzekamy na ruskich ze to stan umyslu xD
  • Odpowiedz
ile będą oni musieli płacić podatków albo jak definiuje się małżeństwo i kto je może zawierać.


@nick-smith: tak, na pewno wiedzą ile władza ustanowi tego podatku i jaki ten podatek będzie. jedno jest pewne PIS nie ma nawet zamiaru o tym rozmawiać. Ciekawe w jakich sprawach jeszcze zabroni dyskusji.
  • Odpowiedz
A, no i jeszcze jedno - wszyscy dobrze wiedzą, że projekty "związków partnerskich" to tylko taktyka salami przed "małżeństwami" homo i adopcją. W przeciwieństwie do Europy Zachodniej, wschodni Europejczycy, w tym my, przećwiczyli to pod butem ideologicznych kuzynów obecnych miłośników "praw" homoseksualistów - którzy nota bene wyrzucą ich na śmietnik lub zrobią im nową akcję "Hiacynt" jak już nie będą potrzebni.
  • Odpowiedz
@slawotu: Tylko że mi się nie podoba co robi ta partia, ale już nie będę poruszać tego tematu, każdy ma swoje poglądy. A co do przyzwolenia na związki. Przecież nikt nie zabrania im związków nieformalnych, a stworzenie im możliwości zawierania zwiążków partnerskich uregulowanych przez prawo wiele ułatwiłoby tym ludziom. Jednocześnie koszt społeczny wprowadzenia tego jest zerowy bo nikt mi nie wmówi że coś takiego promuje homoseksualizm. Ktoś miałby postanowić zostać
  • Odpowiedz
@Martellus: Akurat w naszym społeczeństwie to chyba nawet Palikot zdaje sobie sprawę że adopcja dzieci przez gejów jest niemożliwa. Przecież takie dzieci miałyby przesrane, mimo że pewnie lepiej dla niektórych lepiej by było jakby dzieciak miał dwóch ojców którzy o niego dbają nią wiecznie pijanych matke z ojcem którzy tłuką je do nieprzytomności po pijaku. Zresztą już teraz pary lesbijskie załatwiają sobie surogatki lub nasienie od jakiegoś znajomego i mają
  • Odpowiedz
@kubson93: Fajnie że szanujesz innych poglądy ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja też szanuję. Szanuję to że są spójni. Nie potrafię wyjaśnić dlaczego w PO tak to wygląda. W PIS'ie podoba mi się jedna rzecz. To że się nie pierd... jeśli ktoś coś odwali. Był rzecznik, nie ma rzecznika. A w PO to rozmydlanie sprawy i świecenie oczami jak by się nic nie stało. Gnój stołka nie
  • Odpowiedz