Wpis z mikrobloga

Ostatni sezon #suits obejrzany. Momentami irytująco nudny, problemy miłosne Mike'a zrobione na siłę, ale końcówka sezonu mocna, 9/10.
Co teraz? Słyszałem o #shameless, że dobre, ale nie przepadam za komediowymi. Klasyki pokroju #breakingbad oglądnięte.
#sixfeetunder się rozkręca? Nie mogłem przebrnąć nawet przez pilota. #truedetective odhaczony. Tak samo #fargo, #monk, #mentalista nie do końca, więc albo to, chociaż nie pamiętam na którym odcinku skończyłem, albo coś nowego. Na dysku leży całe #thewire, ale tu też mi się wydaje, że klimat za ciężki. Ktoś coś? Fantasy pokroju #got mnie nie interesują. #howimetyourmother, #californication, #bigbangtheory – raczej nie moja bajka.

#modanasukces oglądnięta 3 razy, więc odpada. #seriale #spamtagami
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SamiecAlfa: Jeśli podobały ci się suitsy to weź też pod uwagę "How to Get Away with Murder". Z tym, że ten serial rozkręca się bardziej w połowie 1 sezonu. Początek może być trochę nużący, ale mi i tak się podobał.
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: W HTGAWM takich wątków nie spotkasz. Początek sezonu jest tylko trochę pozbawiony akcji, ale wciąż warto dać mu szanse. I mimo tego, że obejrzałem już sporą ilość seriali, to ten jest moim ulubionym.
  • Odpowiedz
@ArteQx: Z tych nowszych, u mnie wciąż #1 jest House MD. :]
House of Cards daje radę, ale w tym pierwszym praktycznie każdy odcinek jest dobry, a niektóre są genialne. W HoC tak nie jest. Miałem nawet lekki ból d--y, jak zobaczyłem w którymś z ostatnich odcinków, że w gabinecie owalnym nie ma 'pancernych', grubych szyb, tylko jakieś nie wiadomo co. A i drzwi do niego jakoś tandetnie wyglądają. To
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: Moje ulubione na chwilę obecną:

Peaky Blinders - podobny okres jak Bordwalk Empire jednak klimat o wiele lepszy, bardziej surowy, bohaterzy bardzo wyraziści, jak dla mnie perełka, świetna muzyka.

Broadchurch - opowieść o morderstwie 11-letniego chłopca w małej miejscowości Broadchurch :) Najbardziej ujmuje mnie w tym serialu klimat, klify i ogólnie całe to miasteczko razem z jego
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: Jak tam Hannibal? Homeland nie polecam, to beznadzieja. Carrie zniechęca do oglądania, a od 3 sezonu poziom spada jak ludzie z WTC. Nawet nie skończyłem oglądać po 2 sezonie :P
  • Odpowiedz
@spiralout: Do Hannibala 1080p nie ma wszystkich napisów, a nie chce mi się przerabiać od innej wersji. Zobaczę po prostu inną wersję jak oglądnę Shameless. (Pilot w porządku, ale d--y nie urywa, w nocy będę wciągał drugi odcinek.)
  • Odpowiedz