Wpis z mikrobloga

@piker: nie jestem wyborca platformy, komorowski jest bezpartyjny. do czasu debaty chcialem glosowac na dude, bo uwazam, ze PO zdegenerowana partia wladzy, ale gdy zobaczylem ten arogancki awatar z tym #!$%@? usmieszkiem wyzszosci, niezdolnym do niczego poza wyrecytowaniem paru formulek to zrobilo mi sie niedobrze. idz walic kliszami gdzies indziej.

@Dakkar: AIDS, bo leki retrowirusowe sa sponsorowane przez wiekszosc rozwinietych panstw swiata i przeszkadza to w zyciu mniej niz cukrzyca.
@maciejkack: Duda jest chociaż doktorem prawa i to gwarantuje pewną ogładę i kulturę osobistą.

Bronek nie ma nawet tego! Szogun, chodzący po krzesłach, bez zasad savoir vivre i ogólnie sprawiający wrażenie średnio inteligentnego...

To, ze ostatnie trzy dni przygotowywał się do debaty (Duda to zlekceważył i dalej jeździł po kraju, tu błąd) i trochę więcej pokrzyczał nie sprawi, ze zapomnę mu 5 lat kompromitowania Polski.

Nie jestem wyborcą PO ani PiS,
@sponge: Na wykopie to przez ostatnie tygodnie kampanii prezydentem praktycznie zostal ogloszony JKM, a caly ten wielotygodniowy spam przerodzil sie w ledwo 3 procenty poparcia :)
W oczach przecietnego wyborcy Duda przegral te debate z kretesem. Zero w nim zaciecia, trafnych ripost, emocji. Byl obiektem atakow, wil sie jak piskorz, zero konkretnych ripost z jego strony. Niech lepiej unika debat, bo glosy polowy ludzi, ktorych znam, ta debata wlasnie przegral.
A
@Coolek: prawde mowiac, uwazam, ze my, normalni ludzie, powinnismy zaczac dawac odpor temu oszolomstwu. ten korwinistyczny spam to po prostu zasmiecanie neuronow kompletnym gownem. dlatego tak jak unikalem tematow politycznych tak po dzisiejszej debacie zrobilo mi sie niedobrze.
@voswetchAi: Ja mam ogromna nadzieje, ze gimnazjalisci w koncu zrozumieja, ze Korwin to czlowiek spalony na calej linii w oczach przecietnego obywatela i pogodza sie z tym, ze nigdy nic nie ugra. Ale pewnie znowu przez miesiac nie bedzie mozna wejsc na wykop, bo zamiast ciekawych znalezisk na glownej beda z plomieniem same newsy w stylu "Koran-Mekka zrobil kupe na czesc wolnego rynku".
Duda dzisiaj wyszedl zalosnie, jak nie potrafi w
@Coolek: moze masz racje, ze pogodzenie sie to lepsza strategia, niz wykazywanie glupoty tego pajaca. co do dudy to zgadzam sie, choc faktem jest, ze zbrzydzil mnie na tak wielu poziomach, ze, coz, za herbertem -- glosowanie na komorowskiego to dla mnie, po prostu, kwestia smaku. i w tej samej konwencji uwazam, ze nalezy sprzeciwiac sie lansowaniu tego falszu, bo sam jkm takze zapala mi w glowie tyle czerwonych lampek...
@Coolek: Rofl, co za belkot.

Ja mam nadzieje, ze dorosli, a nie gimnazjalisci wreszcie zrozumieja, ze w relacjach wyborca polityk odpuszczanie grzechow powinno byc wyjatkiem. Dochodze do wniosku, ze faktycznie trzeba ten narod laicyzowac jak tego chca niektorzy oswieceni doby internetu, dlatego, ze zbyt duzo w tym narodzie milosierdzia dla wielkoformatowych oszustow.

Jezeli ty wobec skompromitowanego kandydata uzywasz slowa stabilnie, to pozostaje wspolczuc poziomu oglupienia i wyuczonego lub wyssanego z mlekiem