Wpis z mikrobloga

Zawsze gniję z tych mirkowych stulei co produkują posty typu "przeklinajacy rozowypasek ma u mnie -100 na starcie", "ogolone boki u laski to minus over 9000 do urody". NO NA PEWNO TAKIEJ DZIEWCZYNIE OGROMNIE PRZYKRO Z TEGO POWODU ŻE NIE DOSTĄPI ZASZCZYTU I NIE DOSIĄDZIE TWOJEGO BOLCA PRZEGRYWIE! MIAŁA NIEPOWTARZALNĄ SZANSĘ UPRAWIANIA MIŁOŚCI Z DŻENTELMENEM ALE JĄ BEZPOWROTNIE STRACIŁA!!! BIDULA CO ONA TERAZ ZROBI
  • 58
@lazer: Piję akurat do wielkich znawców urody kobiecej. To że ktoś ma cos na glowie nie znaczy ze ma pusto w środku. Sam miałem długie kudły potem dready xD Moda ot co. Ewentualnie poczucie zrobienia czegoś ze swoim image wyglądem ;)
@mam_piec_rak_wszystkie_lewe:
zazwyczaj powstrzymuję się przed tego typu komentarzami, bo one nic nie wnoszą, ale na pewien sposób twój wpis mnie do tego zmusił.

Uwaga, nauczę cię teraz czym jest własna opinia, własne zdanie!

Gotów?

GNIJE Z CIEBIE TYPIE że nie umiesz w swoim małym móżdżku oddzielić faktu od opinii a swoje zdanie nazywasz bulem dupy, mało tego ten wpis wedle twojego rozumowania JEST własnie takim bulem dupska, i w zasadzie to
@chomi: wiesz skąd to się wzięło? Stąd, że Polki w Polsce udają "co to nie one", ale już zagranicą te same zachowują się w zdecydowanej większości jak psy spuszczone z łańcucha. Tylko i wyłącznie z powodu hipokryzji.
"przeklinajacy rozowypasek ma u mnie -100 na starcie", "ogolone boki u laski to minus over 9000 do urody"


@mam_piec_rak_wszystkie_lewe: Heh, moja przeklina często, wygolonych boków co prawda brak, ale są rozważane na następną wizytę u fryzjera. Ale to mikrobowe stuleje widać będą decydować co dla mnie dobre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nadrill: I w dodatku 10/10, no i oczywiście angielski gentleman, to się rozumie samo przez się.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sabusro: Przeczytałam. Oceniłeś zachowanie na podstawie fryzury (żeby jeszcze była subkulturowa, to miałoby to jakieś podstawy) i tego, że babka klnie. No więc mi też się zdarza używać słownictwa, przy którym zarumieniliby się pospołu szewc z bosmanem, ale to jeszcze nie znaczy, że jestem patologią i szukam