Wpis z mikrobloga

Zawsze gniję z tych mirkowych stulei co produkują posty typu "przeklinajacy rozowypasek ma u mnie -100 na starcie", "ogolone boki u laski to minus over 9000 do urody". NO NA PEWNO TAKIEJ DZIEWCZYNIE OGROMNIE PRZYKRO Z TEGO POWODU ŻE NIE DOSTĄPI ZASZCZYTU I NIE DOSIĄDZIE TWOJEGO BOLCA PRZEGRYWIE! MIAŁA NIEPOWTARZALNĄ SZANSĘ UPRAWIANIA MIŁOŚCI Z DŻENTELMENEM ALE JĄ BEZPOWROTNIE STRACIŁA!!! BIDULA CO ONA TERAZ ZROBI
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sabusro: Udało ci się wyciągnąć informację na temat jej aspiracji i charakteru na podstawie fryzury? Gratulacje, ja taka dobra nie jestem. Chłopie, to jest po prostu modne i tyle, za jakiś czas jej się odwidzi i już. jakieś 80% ludzi podąża w mniejszym czy większym stopniu za modą, więc nie martwiłabym się szczególnie.
  • Odpowiedz
@mam_piec_rak_wszystkie_lewe: ja gniję jeszcze ze świętego oburzenia, że Polki mają czelność spółkować z obcokrajowcami, czy jak się tu mawia "Erazmusami" xDD patrioci cholerni się znaleźli, cudzym dupskiem chcą dysponować i zarządzać "bom jest Polak i mi się należy", a poza tym nic.
  • Odpowiedz
@chomi: wiesz skąd to się wzięło? Stąd, że Polki w Polsce udają "co to nie one", ale już zagranicą te same zachowują się w zdecydowanej większości jak psy spuszczone z łańcucha. Tylko i wyłącznie z powodu hipokryzji.
  • Odpowiedz
"przeklinajacy rozowypasek ma u mnie -100 na starcie", "ogolone boki u laski to minus over 9000 do urody"


@mam_piec_rak_wszystkie_lewe: Heh, moja przeklina często, wygolonych boków co prawda brak, ale są rozważane na następną wizytę u fryzjera. Ale to mikrobowe stuleje widać będą decydować co dla mnie dobre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale to mikrobowe stuleje widać będą decydować co dla mnie dobre ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@natjes: No przecież nikt za ciebie nic nie decyduje, ludzie wyrażają tylko swoje opinie xD
  • Odpowiedz