Wpis z mikrobloga

Wykop jest cierpliwy, więc wyleję tu swoje #gorzkiezale Przy okazji, może ktoś rozszyfruje co ten #rozowypasek od*@#dala.

1. Bądź mną
2. Dziewczyna łamie Ci serce
3. Zerwij kontakt by nie wpaść w #friendzone
4. Po 4 miesiącach dostajesz sms "Co slychać"
5. Wszystko wraca- #!$%@?.jpg
6. Po kilku godzinach wahania odpisz, że ok, zapytaj co u Niej.
7. Brak odpowiedzi
8. Złap #feels Cały następny dzień o kant dupy...

Któryś Mirek lub Mirkówna wie, o co w tym wszystkim chodzi?

.... i dajcie jakieś plusy na pocieszenie, tak z 1 chociaż....


  • 30
@Jurga09: nie daj się łapać w takie #feels . Różowe o tym wiedzą i łoją takich jeleni jak Ty. Sory za pocisk od "jeleni" , ale jakbyś miał jaja, to byś wykorzystał to, że sama się do Ciebie odezwała, w sensie łasi się, przeleciał ją i miał to w dupie. A za cztery miesiące to Ty byś mógł napisać do niej "co słychać" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ropppson: ona mnie chyba tylko chciała wkurzyć, bo na początku walczyłem o te znajomość a potem całkowicie ją zerwałem czego pewnie sie nie spodziewała ( ͡º ͜ʖ͡º) a spoko luz- wiem że za ok 2 miesiące będziemy się widzieć- zemsta będzie słodka
@Jurga09: Spoko cumplu pewnie się pomyliła i ten sms nie był do Ciebie a teraz nie wie co ma Ci odpisać. A tak wógle po chu% trzymasz jej nr w książce ? A nawet jak bym wiedział, że to ona to odpisał bym jej coś w stylu: Sorry ale kim jesteś bo nie mam twojego nr tel w książce ?
@ropppson: Źle mnie zrozumiałeś. Moja dusza będzie zdrowsza, jeśli odetnę się od kogoś z kim i tak nie mam szans na normalny związek, a kto wywołuje u mnie silne emocje. Nie traktuję tego w kategoriach wygranej lub przegranej gry.
@Jurga09: no to powiedz jej niech ucieka daleko i każdy następny sms nawet przypadkowy będzie powodem, żebyś oskarżył ją z art.190a kk i będziesz domagał się zadośćuczynienia w postaci kasy z przekazaniem na jakis dom dziecka :)