Wpis z mikrobloga

@Mesmeryzowany: Sorry, ale podział na prawicę i lewicę w Polsce, i na świecie zresztą też, już nie działa. Nie mam pojęcia jakich poglądów Ci brakuje wśród tych kandydatów. Mnie osobiście brakuje kogoś w 100% wolnościowego jednocześnie deklarującego kult nauki i ateizm, czyli prawaka ateisty - a takiego kandydata nie ma i dopóki sam nie wystartuję to raczej nie będzie. Głos jednak oddam z czystym sumieniem na swojego kandydata. Brakuje Ci
  • Odpowiedz
@Mesmeryzowany: Przecież są takie projekty, no nie powiem gdzie bo cisza wyborcza, ale są partie i kandydaci, którzy o tym mówią. A poza tym ten pomysł jest szkodliwy, więc w sumie dobrze, że nie masz na kogo zaglosować
  • Odpowiedz
a jak myślisz? Chyba taki jest temat. Coś ciężko u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem


@Ten_tego: Odpowiedz wprost, a nie ogólnikami. Bo mam wrażenie, że się nie rozumiemy. A twoje wrzuty ad personam tylko to potwierdzają.
  • Odpowiedz
A później zdziwko skąd tyle nieważnych głosów. Oszukujo! Wybory fałszujo! Niektórzy jak widać nie dorośli jeszcze do swojego prawa wyborczego.


@leukonoe: Zgodzę się, że teraz, gdy jest tak wielu kandydatów z prawa do lewa oddawanie głosu nieważnego jest złe i świadczy o głupocie.
Jednakże jeżeli dojdzie do II tury i zostaną dwaj kandydaci - prawdopodobnie wiadomo jacy, to ja sam rozważam głos nieważny, bo nie widzę między nimi różnicy. Głos
  • Odpowiedz
tak, uwaam oddawanie glosow niewaznych za przejaw idiotyzmu i biedy umyslowej. I sam sprowadziles ta rozmowe do takiego poziomu


@Ten_tego: No chyba nie, ale nie ma sensu kopać się z koniem. Twoja postawa pokazuje, że nie masz pojęcia czym jest demokracja, różnica w poglądach i swobodzie ich wyrażania.

Elo.
  • Odpowiedz
@gdziemojimbuspiatka: k$%a ... gratuluję! Aktualnie jestem na emigracji i bardzo żałuję, że nie mam jak zagłosować ze względu na odległość do najbliższej placówki a ty marnujesz głos ;/ idiotyzm w skrajnej postaci i godna postawa obywatelska
  • Odpowiedz