Wpis z mikrobloga

@WinyI: To powiedz mi kto z władzy przejmie się głosami nieważnymi? Wybory byłyby wažne nawet z 10% frekwencją przy 90% głosów nieważnych a władza się z takich cieszy bo to głosy nie przeciwko im, głosy neutralne, głosy zmarnowane. Już lepiej protestowac frekwencja
  • Odpowiedz
@WinyI: Tym wyjaśnieniem mnie przekonałeś, ale nadal uważam, że większy wydźwięk będzie miała słaba frekwencja niż liczba głosów nieważnych. Nimi nikt się nie przejmie, nawet ich nie zauważą. Powiedzą, że dzieciaki sobie jaja robią i tyle.
  • Odpowiedz
@WlasciwosciBetonu: Gdyby było na kogo to bym zagłosował. Mój ojciec był bardzo aktywny w czasie przemiany ustrojowej - mówił jak to będzie teraz wspaniale po upadku komunizmu, mama się z niego śmiała mówiąc, że nic się nie zmieni - i miała rację. Teraz te zmiany na lepsze to hasełka z dawnych lat. Jak napisał Krasiński - "a ich koniec ten sam co przed tysiącami lat - rozpusta, złoto i krew".
  • Odpowiedz
Tym wyjaśnieniem mnie przekonałeś, ale nadal uważam, że większy wydźwięk będzie miała słaba frekwencja niż liczba głosów nieważnych.


@polny_zwierz: Obie formy protestu obywatelskiego są sensowne. I to nie tylko sygnał dla władzy a postępowanie w zgodzie z własnym sumieniem.
  • Odpowiedz
Jak ma w tym kraju dojść do jakichkolwiek zmian jak takie planktony umysłowe robią takie rzeczy?


@Ten_tego: #!$%@?, następny. Zrozum, że jeżeli według ciebie kandydat X jest gwarantem "zmian w kraju" nie musi to oznaczć, że ja czy inny Polak takich zmian chce! i może tego kandydata nie popierać. uświadom sobie gimbie mentalny, że demokracja polega na tym, że każdy głosuje i postępuje według WŁASNEGO sumienia
  • Odpowiedz
@AsiaNaprawia: W tych wyborach było 11 kandydatów, każdy różny, z całego spektrum poglądów. Jeśli nie jesteś w stanie zagłosować za swoimi poglądami to przykra sprawa, ale tak jak napisałem powyżej - głosami nieważnymi nikt się nie przejmie, a nie wierzę, że wszystkich 11 kandydatów nienawidzisz w równym stopniu. Gdy oddajesz głos nieważny nikt tak naprawdę nie wie o co ci chodziło a w mediach temat jest niewidzialny i zero, ZERO
  • Odpowiedz
@WinyI: widzę, że narzucasz bardzo wysoki poziom dyskusji, a sam jesteś na tyle błyskotliwy, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że musi się coś zmienić w tym kraju, moim zdaniem wręcz przeciwnie, ale tyle jest tu krzykaczy takich właśnie jak ten koleś ile to ich państwo okrada i oszukuje a jak przychodzi co do czego nawet nie potrafią przyczynić się do zmiany i marnują głos i czas.
  • Odpowiedz
@WinyI: a to tego co napisałem nie da sie przenieść na ogół? Nie może on być przykładem? Ilu będzie takich jak on? Myślę że całkiem sporo. I to są ci co najwięcej krzyczą. I to nie jest ich sprawa bo marnują moje pieniądze
  • Odpowiedz
2. Dopisanie na karcie do głosowania dodatkowych nazwisk lub poczynienie innych dopisków nie wpływa na ważność głosu.


1.Dopisz batmana
2.Zrób zdjęcie i wrzuć na mirko
3.Zaznacz właściwego kandydata i oddaj kartę
4.?!?
  • Odpowiedz