Wpis z mikrobloga

  • 2
@AsiaNaprawia: i kto sie tym Twoim glosem sprzeciwu przejmie? Kto go w ogole zauważy? Glos sprzeciwu rozumiem jako głos przeciwko obecnemu systemowi. Oddawanie specjalnie pustego lub błędnie wypełnionego głosu uważam za debilizm i dowód na to ze polacy nie dojrzeli jeszcze do demokracji
  • Odpowiedz
Wykopki to niższy grunt społeczny jednak. Gość nie miał swojego kandydata, wpisał zmyślonego, a ci go wyzywają od debili i podludzi i chcą mu zabierać prawa wyborcze xD
  • Odpowiedz
@troniu: głos sprzeciwu jest równie samo ważny jak głos oddany na któregoś z "antysystemowych" kandydatów, pokazuje, że osoba głosująca nie ma na kogo głosować, sam rozważałem oddanie takiego głosu, gdyż żaden z kandydatów nie odpowiada mi poglądowo, ostatecznie pewnie w drugiej turze pośmieszkuje. Poza tym głos nieważny wlicza się do ogólnej puli głosów, tym samym niejako zmniejsza wagę ważnych głosów.
  • Odpowiedz
  • 1
@taanzen: nie zgadzam się z tym. Chcesz zmian ale nie oddasz głosu? Rozumiem ze nie ma kandydata ktory Ci odpowiada bo mam to samo, ale nie oczekuj ze cokolwiek sie zmieni na lepsze jesli sam nic nie zrobisz. Po raz kolejny pozwolisz zeby inni zdecydowali za Ciebie w jakim kraju będziesz żył? Moim zdaniem jesli ktoś nie glosuje/oddaje niewazny glos nie ma później prawa do narzekania ze nie podoba mu
  • Odpowiedz