Wpis z mikrobloga

@cruc: Jak zbanują, to będę wiedział :P; ale napisali, że wrzucanie linków do merytorycznych tekstów (nie newsów, a artykułów itd.) jest akceptowalne
  • Odpowiedz
@fervi: Fajnie jakby do każdego newsa/artykułu było zdjęcie poglądowe tak jak jest przy wykopach lub na distrowatch.com

Ludzie to wzrokowcy i jeden obrazek przy artykule może zachęcić bardziej niż chwytliwa nazwa, a widzę że czasem dodajesz taki obraz tylko może spróbuj je skalować do miniaturek jeśli tak się da.


  • Odpowiedz
@fervi: Jeszcze raz przyczepię się RSS; myślę że nie ma potrzeby wrzucania całego tekstu do streszczenia newsa/artykułu, rozwala mi to czytnik xD

A tak to świetna robota.
  • Odpowiedz
@systemd: Możemy od ręki ustalić limit. Zresztą ustalimy, najwyżej potem będziemy masakrować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aryo: Jak najbardziej, o ile czytany tekst rozumiem, bo dostałem dostęp do 3 tekstów (tzn. że mogę umieścić, ale muszę wcześniej pogadać z kolesiem) i nic z tego nie rozumiem XD
  • Odpowiedz
@fervi: #gramarnazi nie jestem, ale sie przyczepie:

są słabej jakości (podstawowe funkcje tylko zawierają).

Czy tylko mnie razi składnia tego, co jest w nawiasie? Jeszcze jedno czy dwa zdania mi w oko wpadły, ale to najbardziej zmusiło do pomyslenia o co chodzi..

Sam pomysł fajny, zycze powodzenia byscie sie wybili i udało Wam sie ;)
  • Odpowiedz