Wpis z mikrobloga

@Staruch: ojciec, który szedł p-----------ć się na meczu na pewno czytał mu kubusia puchatka i królewnę śnieżkę, robiąc dziecko 18-latce mając 21 lat... give me a break
  • Odpowiedz
Zabity nic nie zrobił poza tym że biegał po murawie.


@gulamin: Nazywanie tego bieganiem po murawie to jak nazwanie włamania "wejściem do mieszkania".
  • Odpowiedz
  • 3
@bardzospokojnyczlowiek: gaz może wypalić oczy i doprowadzić do trwałej ślepoty, pałką też możesz zabić. Nieszczęśliwy wypadek z winy kibica - nikt normalny podczas zadymy nie biegnie w kierunku uzbrojonego oddziału policji. NIKT
  • Odpowiedz
otóż nie zyjemy. Ty żyjesz. Ja żyje w normalnym państwie gdzie policjant CODZIENNIE mówi mi dzieńdobry na ulicy. Moja policja mówi a nie strzela. Moje policja jest kompetentna.


@gulamin: W którym to państwie oddziały prewencji i służby specjalne mówią obywatelom ''dzień dobry''? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważasz, że w Knurowie jeden z policjantów powinien odłączyć się od formacji, wyjść na przeciw kiboli, przywitać się i uprzejmie poprosić o zejście z murawy? Kompromitujesz się.

Twoja zabija zamiast
  • Odpowiedz
Dalej sądzicie, że celowali pod nogi? Wymierzone ewidentnie w chłopaka, który na dobrą sprawę stał sam, reszta w znacznej odległości zaczęła się wycofywać. Już pomijam tego postronnego fotografa, który też mógł oberwać. Naprawdę policjanci w pełnym umundurowaniu nie poradzili by sobie z jedną osobą, która w pojedynkę nie stanowiła większego zagrożenia ? Ruszyli by szturmem i było by po problemie, nie trzeba było do niego strzelać. A to tylko pokazuje ich nieudolność.
januszekkk - Dalej sądzicie, że celowali pod nogi? Wymierzone ewidentnie w chłopaka, ...

źródło: comment_67MccaxBlJqMAjD0BSNayZVdSDQMHg8z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@januszekkk: Nie ma to jednak znaczenia względem całej Policji, a jedynie tego jednego policjanta. Nawet na zdjęciu widać jak prowokacyjnie zachowuje się za to druga strona. Według mnie konsekwencje powinny zostać wyciągnięte wobec stróża prawa, a zachowanie kibola, który niestety zmarł było powodem tego zajścia. Co sprowadza się do tego, że wina jest obustronna, bo chcąc nie chcąc sprowokował to zdarzenie.
Oczywiście nie prowadzi to do wniosku, że dany policjant
  • Odpowiedz
@Staruch: No czytać się tego gówna już nie da. A zwłaszcza tych komentarzy że przecież nasz bohater Dawid nie miał broni. No ale był debilem i biegł w stronę gościa który ją miał. Oberwał to oberwał, na c--j drążyć temat. A że miał pecha i strzał był śmiertelny to bardzo mi przykro. Jakby nie wybiegł jak bydło z klatki żeby kibicować swojej ukochanej drużynie ze środka stadionu to dalej by
  • Odpowiedz