Wpis z mikrobloga

@mrOlii: W przeciwieństwie do bojówek IV-ligowych klubów, kibice reprezentacji zasiadający na stadionach to normalni ludzie, tatuśkowie, lat 40-50, przychodzący na mecz z rodziną, jedzący kiełbasę i kibicujący kulturalnie. No i stać ich na bilet, nie tak jak tych bezrobotnych, kradnących rentę babce jaskiniowców. Ugabuga, Knurów najlepszy w Polsce, chodź #!$%@? ci cegłą.
jeden ma polskie barwy i trolluje z sektora rodzinnego, drugi #!$%@?ł się z klatki na boisko jak dziki pies i jest zakapturzonym lokalnym głupkiem rozpoznawanym przez policjantów jako typowy seba.

Jeden #!$%@?ł się na mokry stadion bo im się nudziło, drugi bo mecz został przerwany przez durne i wulgarne wygłupy kolegów.


@janusznowak01: tyle, że właściwie zrobili to samo i nic ponad to
@Simo_Hayha: Serio myślisz, że byli to kibice drużyny z Knurowa ? W Knurowie jest silny fanclub Górnika Zabrze, a większość obecnych na tym pechowym meczu to właśnie kibice Górnika, którzy chodzą też na mecze lokalnej drużyny. Widać zresztą kominiarki w barwach Górnika
@mrOlii: Dziwne jest dla mnie podejście wielu osób na wypoku: "Dobrze mu tak", "to bandyta", "musieli do nich strzelać". To jest najbardziej prymitywne zachowanie ... Życzyć komuś śmierci. Nie wiem czy oglądałeś nagranie na którym było całe zajście, po strzałach policji - agresywni osobnicy zaczeli wycofywać się. Za takie zachowanie powinny być dotkliwe kary, aby taki osobnik miał okazję do refleksji nad swoim czynem aby nie powtórzył tego typu błędu, jeden
Jak wracasz z pracy do domu, widzisz, że ktoś wybił okno i buszuje po pokoju. Nic jeszcze nie ukradł. Czekasz, aż coś zrobi, żeby go nie zabić za intencje?

Ta sprawa jest zbyt oczywista, żeby teraz odwracać kota ogonem. Sorry.


@mrOlii: co za bzdury. Gdzie ten gość zniszczył okno? Sam próbujesz obracać kota ogonem i wyolbrzymiać. Gość tylko wszedł na murawę.
Jak wracasz z pracy do domu, widzisz, że ktoś wybił okno i buszuje po pokoju. Nic jeszcze nie ukradł. Czekasz, aż coś zrobi, żeby go nie zabić za intencje?

Ta sprawa jest zbyt oczywista, żeby teraz odwracać kota ogonem. Sorry.


@BratJuzew: co za bzdury. Gdzie ten gość zniszczył okno? Sam próbujesz obracać kota ogonem i wyolbrzymiać. Gość tylko wszedł na murawę.
@omar_is_coming:

Gdzie ten gość zniszczył okno?

Ja #!$%@?ę, czyli jesteś jednym z tych, którym trzeba wszystko łopatologicznie. Ok. Nie zniszczył okna. Wszedł przez otwarte. Teraz lepiej? Nic nie zostało zniszczone. Kilku obcych kolesi sobie tylko chodzi po mieszkaniu. Czekasz aż jebną Ci łomem w łeb i wyniosą telewizor?

Gość tylko wszedł na murawę.

Po autografy? Udajesz, że nie rozumiesz?
@omar_is_coming: Przerwali mecz. Wdarli się na boisko z ewidentnym zamiarem konfrontacji. Piłkarze drużyny przeciwnej przed nimi #!$%@?.
Porównanie do włamania do czyjegoś domu jest rzeczywiście niesprawiedliwe, zgoda. W końcu potencjalne koszty rozróby na stadionie są o wiele większe.
@MJToshi: Tego mogę się tylko domyślać. Nie jestem ekspertem i nie uważam, że policja zachowała się w 100% prawidłowo. Dyskutuję tylko z absurdalną tezą, że ten kibic sobie tylko wszedł na murawę i w sumie to nic się nie stało i nie stanowił żadnego zagrożenia.
znam się na trzymaniu broni, ale logika mi podpowiada, że policjant trzyma ją za wysoko). Na tak małą grupkę kiboli gaz by wystarczył w zupeł


@MJToshi: No to jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Policjant przyjął prawidłową postawę. To nie Ce eS.
@MJToshi: Jak dla mnie to mógł w niego wpakować cały magazynek. Wyrwał chwasta i tyle.

Dorosły człowiek w moim wieku powinien wiedzieć, że wtargnięcie na murawę i atakowanie innych ludzi PRZY POLICJI zakończy się dla niego niekorzystnie.

#!$%@? to jest tak jakbym wparował do banku z atrapą pistoletu, dostałbym kulkę od ochroniarza i potem bym krzyczał, że to był prank. Nosz #!$%@?, jak ktoś nie ma mózgu to płaci za swój
@Herflik: Im nie przetłumaczysz, nadal będą pieprzyć, że "un tylko wszedł na murawę". #!$%@? wyraźnie napisane że nie włazić na murawę i koniec, jak ktoś jest zwierzęciem, to tak trzeba go traktować. Policja użyła takich środków a nie innych i ten debil wiedział, że owa policja na pewno jakichś środków użyje. Miał pecha, że akurat oberwał w szyję (za trzecim razem lol, normalny, nie zezwierzęcony człowiek #!$%@? na widok gościa ze
@mrOlii: Gdyby w pierwszym przypadku strzelali (nawet nie trafili, strzelali) to byłby skandal na całą europę
A tak to nic się nie stało, wykopki potańczą, wyśmieją człowieka i tyle