Wpis z mikrobloga

@kwiatuszek789: a kto Cie tu obraza? Trochę dystansu do siebie. Dobre mieso smakuje kazdemu, dlatego nikt nie smieje sie z jedzących mieso tylko z niejedzacych bo w 99,99999% przypadkow zostali oni wegetarianami z powodu mody, zeby byc "fajnym", bo wierzą w durne zakwaszenie lub w imie "wyzszej" idei ktora maja w tak na prawde w dupie. Jesli jednak nie smakuje Ci dobrze zrobiony stek z polendwicy wołowej, sztuka mięsa z
  • Odpowiedz
  • 0
Dobra, troche pokopalem i moze nie taki #wpiszdupy

-Kann ich Rainers WHOPPER kaufen wenn ja wie teuer ?

-Burger King Deutschland Hi Wildes Web, Rainer hat sich seinen Whopper einfach so zusammengestellt, wie er wollte - und genau das kannst Du auch. Schau Dir mal unser FB-Titelbild an... da ist es ein wenig erklärt... Viel Spaß, Dein BK
  • Odpowiedz
@subterranean4: za takie cudo dałbym 3 dyszki (ʘʘ)
@kwiatuszek789: ja tam nie mam nic do ludzi niejedzących mięso, bo co tu mieć? (no chyba że dla tego bo taka moda, wtedy kisnę niemiłosiernie xD) tylko zastanawia mnie po co ludzie którzy nie jedzą mięsa jedzą jego imitacje? trochę to tak jakby nie lubić homoseksualistów ale lubić s-x analny xD
@japko: wzruszyłem się,
  • Odpowiedz
@ugotowany_kamien: producenci liczą, że na ich produkt skusi się też ktoś kto jada mięso, poza tym większość nie je z powodów etycznych i niektorym odpowiada jego smak. No i też zależy, co uznajesz za imitację, bo np. kotlety roślinne potrafią dość fantazyjnie odbiegać od swoich mięsnych odpowiedników.
  • Odpowiedz
@Tapirro: burger king to g---o. tak c-------h bułek nie mają nawet burgery z biedronki. i ten siedmiokrotny whooper jest wielkości podwójnego burgera w dowolnej porządnej knajpie gdzie jeden kotlet ma 200g.
  • Odpowiedz
@pawlak: rozumiem twoje podejście i szanuje, to dosyć podobne jak u mnie z trawką, nie palę ale jestem za legalizacją, z tym że mi trawka jest dosyć obojętna, a jeśli chodzi o ludzi którzy nie jedzą mięsa z przyczyn ideologicznych trochę zaprzecza to samemu sobie. Jeśli już nie lubię całej struktury mięsnej to nie chcę mieć z nią do czynienia czyli m.in. nie chcę zaznawać smaku tego jedzenia. Chyba że
  • Odpowiedz