Wpis z mikrobloga

@Tapirro: Dlaczego #bekazwegetarian ? Czyli gdybym był wegetarianinem i w mojej wege knajpce podaliby danie z sałatą x100 rzodkiewką x300 rzeżuchą x100000 to mógłbym strzelić fotę, wejść na mirko i podpisać #bekazmiesozercow ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jem mięso i jakoś nie mierzi mnie to, że ktoś inny może nie jeść, sam się zastanawiam czy nie lepiej byłoby być wege. Kiedyś obejrzałem super wykład jakiegoś amerykanina
@Tapirro: Znalazłem wykładzik. Sam wpieprzam boczek z cebulką i kaszankę itp, itd, ale każdy myślący człowiek po tym filmie powinien mieć wątpliwości, przynajmniej co do sposobu w jaki traktujemy zwierzęta, zanim znajdą się na naszych stołach. Pozatym z tego co wiem, nasze uzębienie i jelita (grube i cienkie) są typowe dla organizmów roślinożernych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sqrwielek - @Tapirro: Znalazłem wykładzik. Sam wpieprzam boczek z cebulką i kaszankę ...
@Ale_ojca_to_ty_szanuj: Ewolucja? Ktoś w nią jeszcze wierzy? 150 lat badań, tysiące prób tłumaczenia słuszności Teori Ewolucji Darwina spierzchły na niczym, a tu proszę - wystarczy, że czegoś uczą w szkołach i już w uczniowskich mózgach ta teoria widnieje jako niepodważalna prawda, jako ciekawostkę dodam że Hitler był ewolucjonistą i ta chora teoria miała swój wpływ na zezwierzęcenie nazistów podczas II WŚ. Sory za dygresję ( ͡° ͜ʖ ͡°