Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień w #pracbaza. Znowu się nasłucham gówno argumentów jak to komputery z jabłuszkiem są zajebiste i w ogóle genialne, dodają 300 procent punktów magii. Już mi się płakać chce.

Co ci ludzie mają, że na każdym kroku muszą podkreślać "zajebistość" tych swoich maszyn? Dla mnie to tylko pudełko, które ma wykonać określoną pracę i o 16:00 wyłączyć się i tyle. Ech, chyba się starzeję :(

ps. Steve nie korzysta już z komputerów Apple parę lat. Morzna? Morzna!

#oswiadczenie #oswiadczeniez #gorzkiezale #apple
Pobierz andreas1984 - Kolejny dzień w #pracbaza. Znowu się nasłucham gówno argumentów jak to ...
źródło: comment_ZnfYsgxNS4kuebOEno0ckzWwXe24CCsh.jpg
  • 116
@volq: znajoma pracowała w sklepie apple - po miesiącu tak jej mózg wyprali, że też mówiła, jakie to zajefajne urządzenia...

Kilka razy miałem (wątpliwą) przyjemność pracowania na macbooku, wiadomo - system zupełnie inny niż Windows czy Ubuntu, jakoś nie potrafiłem się przestawić..

Magia Apple ma w sobie coś, czego nigdy nie uzyska Windows i Linux. Komputery Apple mają bardzo konkretną konfigurację - dokładnie taka płyta główna, ram takiej firmy, grafika taka
a ile jest warty japko-laptop ? 500-600zl ? A ile placisz ? 3kpln? Kupi wogole za trojke ? Przeciez to gownozlomy z #!$%@? wysokimi cenami.


@szaremyszki: o boże co za #!$%@?.... Ostatnio szukałem laptopa do pracy i miałem do wyboru w takiej specyfikacji zenbooka, MBP retina i dell XPS 13. Lenovo odpadło ze względu na cenę (2k więcej od najdroższego w zestawieniu xpsa). Warunek - praca na linuksie/osx. Xps w swojej