Wpis z mikrobloga

@berserka: jak już masz tego raka, to nic Ci się wielkiego nie stanie ;) coś tam się zawsze wyrwie z niskiej półki na jedną noc, albo 3 z 2000 prób. ja chyba miałem takiego farta bo do dziś znam 4 kobiety z portali i gdyby nie odległość to może by i dłużej to trwało. związku raczej nie bo nerwowo bym sie wykończył lecząc psychikę tych kobiet :)
@Ten_tego: gdzieś kiedyś o tym już pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj sobie spokój, serio. Portale randkowe produkują księżniczki nie oferujące nic a wymagające wiele. Jeśli nie miałeś nigdy dziewczyny albo brakuje ci #seksy (a kasy mało), to będzie ci ciężko ze słowami "lepiej być samemu".
Ja swoją dziewczynę znalazłem dopiero wtedy, gdy powiedziałem sobie "dobra wyrąbane w te baby, mam dość uganiania się". A kiedy ją
@Volmz: to jest proste tylko w teorii. Bieganie to moja pasja od wielu lat i jakoś nigdy nie spotkałem takiej laski ktora biegania tylu kilometrów nie uznalaby za dziwactwo, a jak już, to albo była zajęta, albo była zdesperowanym pasztetem nie z tej ziemi.