Wpis z mikrobloga

7 728 - 1 = 7 727

Tytuł: Zostań jej obsesją
Autor: Maciej Czekaj
Gatunek: poradnik?
★★★★★★

Pewnie po przeczytaniu tytułu nie jeden mirek zrobił lenyfejsa, tak samo jak ja gdy zobaczyłem tą książkę na jakiejś stronie ;) wrzuciłem dla jaj okładkę na mirko żeby pośmieszkować a się okazało że kilka osób było zainteresowanych tą książką na serio i prosili żebym ją im "kupił" ;) nie miałem zamiaru czytać ale dla mirków pobrałem, nie miałem zamiaru wrzucać na kindla ale żeby pośmieszkować z różowego - wrzuciłem ją na czytnik :)
Z nastawieniem że będzie śmiesznie zacząłem ją czytać przy różowym :> okazało się że jest napisana całkiem poważnie, sensownie i ciekawie, tak sobie co wieczór skakałem po kilku stronach gdy miałem dosyć mroku z Metro 2033 i książka przeczytana.
Co mogę o niej napisać? zdecydowanie polecam każdemu mirkowi z zapaleniem stulejarności, jak nie wiecie co i jak z różowymi to ta książka was poprowadzi za rączkę od początku do końca i jestem w stanie uwierzyć że po zastosowaniu się do większości wskazówek można zostać obsesją różowego paska tylko czy to jest pożądany efekt to już inna kwestia ;)
Jest napisana w odpowiedniej kolejności co i jak robić, najpierw jest o tym jak zainteresować róż swoją osobą, co robić żeby nie uciekła oraz w postaci surowej matematyki jak ją rżnąć żeby nie myślała o niczym innym niż seks, poniżej zdjęcie jednej ze stron gdzie jest taki "sposób", jeden z wielu, w tej książce jest wszystko a nawet więcej niż myślałem że może być na ten temat.
Większość może wydawać się oczywistościami ale myślę że każdy zainteresowany niebieski znajdzie coś czego mógł nie wiedzieć lub nie rozumieć, jak ktoś przeczyta i uzna że to wszystko wiedział to w takim razie doradzałbym zarabianie na szkoleniach jak autor tej książki.

@anonim1133: kilka tygodni temu coś wspominałem że będę wolał, pamiętałem ;)
@Blaskun: polecam ;>
@Colek: no jak tam? :)

Następna książka: Snowden, Nidzie się nie ukryjesz

#bookmeter #stulejacontent
LiquidSnake - 7 728 - 1 = 7 727

Tytuł: Zostań jej obsesją
Autor: Maciej Czekaj
G...

źródło: comment_rqhDFKOBixPMKKe2TarR9ORNLFk5IDZH.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach