Wpis z mikrobloga

Dobra wykopki. Chciałbym w ten weekend wrzucić kolejne #gtawpigulce od #arhneu.

Zawsze jednak, choćbym zrobił 500 godzin materiału ktoś wpada i mówi, że skiepściłem, bo zapomniałem wspomnieć, że w misji 27 CJ ma przyklejoną gumę do żucia do buta i bez tej koniecznej wiedzy materiał nie ma sensu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powiedzcie mi więc o czym KONIECZNIE muszę wspomnieć w materiale o GTA 4, a ja powiem wam dlaczego się mylicie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnia szansa na wprowadzenie zmian, zanim materiał pójdzie do ostatecznego montażu!

#gta4 #gta #niko #gry
  • 59
@archonik: wybierz sobie najciekawsze:
- o tym, że w słonecznie dni (które w tej grze są rzadko, ale są) miasto wygląda prześlicznie
- o wprowadzeniu nowej formy rozrywki jak stand upy, kręgle, rzutki, w dodatkach golf itp.
- o wprowadzeniu myjni samochodowych
- zablokowano możliwość nurkowania(co pewnie związanie jest z brudną wodą w NY)
- o tym, że oprócz helikopterów nie ma innego sposobu latania (jest to celowy zabieg, aby ludzie
@archonik: Wg mnie robisz to dobrze, dawaj ten materiał jak najszybciej. Czepianie się przez osoby z zewnątrz o szczegóły jest naprawdę nerdowskie. Zawsze dowiaduje się kilku kolejnych ciekawostek, mimo że GTA przeszedłem.
@archonik: zdecydowanie o lotnisku bez działających samolotów(bardzo się zdenerwowałem bo w san nandreas po prostu lubiłem latać), i niesamowitym wręcz przycięciu możliwości siania wesołego chaosu z kodami co w tej grze było zawsze najlepsze.
@archonik: Koniecznie wspomnij o grze SCARFACE. Niby była ona kolejnym klonem GTA, ale wprowadziła wiele ciekawych rozwiązań które później skopiowano tworząc GTA 4. Mam tu na myśli np.: rozbudowane funkcje telefonu, szybki dojazd taksówką (w Scarface limuzyną), dowożenie broni autem, obszarowe ściganie przez policję itp.
@archonik: zasadniczo to w jednej z misji CJ wspominał, że miał kiedyś gumę, z tą różnicą, że nie na bucie tylko na twarzy i nie do żucia tylko do antykoncepcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@archonik: O temperaturze barwowej gry, która sprawiła, że gra była strasznie nużąca, i Rockstar zdał sobie z tego sprawę, bo od razu to naprawił w dodatku i kolejnej części GTA. Silnik fizyczny, który dla wielu fanów był barierą do nieprzeskoczenia jeśli chodzi o czerpanie przyjemności z gry, szczególnie przy jazdach samochodem.
Warto też wspomnieć o dodatkach, które były lepsze od samej gry, szczególnie Ballada Geja Toniego.
Beznadziejna optymalizacja na PC, i