Wpis z mikrobloga

Dobra wykopki. Chciałbym w ten weekend wrzucić kolejne #gtawpigulce od #arhneu.

Zawsze jednak, choćbym zrobił 500 godzin materiału ktoś wpada i mówi, że skiepściłem, bo zapomniałem wspomnieć, że w misji 27 CJ ma przyklejoną gumę do żucia do buta i bez tej koniecznej wiedzy materiał nie ma sensu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powiedzcie mi więc o czym KONIECZNIE muszę wspomnieć w materiale o GTA 4, a ja powiem wam dlaczego się mylicie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnia szansa na wprowadzenie zmian, zanim materiał pójdzie do ostatecznego montażu!

#gta4 #gta #niko #gry
  • 59
  • Odpowiedz
@archonik: możesz wspomnieć o słynnej huśtawce i jeśli uważasz podobnie jak ja, że misja z napadem na bank jest jedną z lepszych misji w całej serii grand theft auto, no i moze o tym ze niko był wzorowany na postaci z filmu "Za linią wroga"
  • Odpowiedz
@archonik: O tym, że to najlepsza część serii pod względem socjologicznym. Między wierszami dużo ciekawych obserwacji o sytuacji imigrantów w USA, np. jeśli robią brudną robotę dla rządu to są ok.

I w odróżnieniu do poprzednich edycji większość postaci, które spotyka Nico to antypatyczne #!$%@?. Spoko ziomki jak Roman czy LJ są w mniejszości.
  • Odpowiedz
@archonik: możesz też wspomnieć o modyfikacjach które w tej części powychodziły w dużo znaczej ilości, a szczególnie o projekcie iCEnhancer który poprawia kolorystyke i wizualność gry a zarazem jej wydajność
  • Odpowiedz
@archonik: O instalacji i problemach z grą online, kiedy zarówno Microsoft i Sony traktowało Polskę jak drugą Bułgarię, o tym, że wymagania na pudełku z grą były zaniżone i gra nie chciała chodzić na minimalnych ustawieniach, o tym, że jak ma się zbyt nową kartę graficzną, to gra wariuje i uznaje, że gra musi się odpalić w najniższych możliwych ustawieniach. O martwym multiplayerze, o wykastrowaniu gry z wielu elementów z poprzednich
  • Odpowiedz