Wpis z mikrobloga

Dobra wykopki. Chciałbym w ten weekend wrzucić kolejne #gtawpigulce od #arhneu.

Zawsze jednak, choćbym zrobił 500 godzin materiału ktoś wpada i mówi, że skiepściłem, bo zapomniałem wspomnieć, że w misji 27 CJ ma przyklejoną gumę do żucia do buta i bez tej koniecznej wiedzy materiał nie ma sensu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powiedzcie mi więc o czym KONIECZNIE muszę wspomnieć w materiale o GTA 4, a ja powiem wam dlaczego się mylicie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnia szansa na wprowadzenie zmian, zanim materiał pójdzie do ostatecznego montażu!

#gta4 #gta #niko #gry
  • 59
@archonik: @inuu: Dlatego najlepiej skupić się na fabule, bo była najbardziej poważna wśród dotychczas wydanych gier z serii GTA. Nawet biorąc pod uwagę Romka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@archonik: Kontrowersyjna bo? Mnie śmieszy jak ludzie (nawet Quaz) oceniali tę grę w 2008 na 10/10, mimo że była ostrym średniakiem 5 lub 6 na 10. Duże miasto, dbałość o szczegóły, ale przyjemności z gry niewiele. Po 4 godzinach miałem jej dosyć, a grałem tylko dla achievementów (które teraz są nic niewarte przez to, że Windows Live było badziewne i upadło, bo Steam robił tą samą robotę lepiej). Graficznie też jakaś
@MerytorycznieNiepoprawny: ostrym średniakiem? nie przesadzasz trochę? racja nie była genialna ale to bardziej przypomina mi sytuacje jak z mgs2 gdzie ludzie mówili ze gówno bo Raiden, imo gra była dobra choć szarość i powtarzalne misje dawały się we znaki to grało mi się nawet przyjemnie, fabuła może i była trochę miałka, ale była też doroślejsza, no i pomijając już tą nieszczęsną IV to dodatki były świetne, oba w zupełnie innych klimatach,
@inuu: Dodatki to osobna kwestia. Akurat TBoGT ratuje tę grę dodając świetne bronie, szalone zadania i pozwalając je powtarzać. TLaD było jednak kiepskie, bo zrobione z tym samym polotem co podstawka i jeszcze te filtry obrazu. No ale nie mogę powiedzieć, że to było wyłudzanie kasy, bo rzeczywiście coś dodano. GTA IV nie jest złe, ale dobrą też nie. Jest średnie, zbyt średnie jak na swoją markę. Jakby nazywała się New
bez tej koniecznej wiedzy materiał nie ma sensu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@archonik: No kurde ile Ty już obcujesz ze społecznościami.

Tego typu kolesie pójdą na wystawę supernowoczesnych samochodów i później stwierdzą, że wizyta nie miała sensu, bo stewardessy miały za małe cycki, albo że Ferrari dało dupy, bo założyli mu opony Good Year zamiast Pirelli i cała impreza do chrzanu.

Malkontenctwo to stan umysłu. Gdybym ja
@Mordeusz: Dokładnie to! pracę @archonik i aruh.ru śledzę od pierwszych materiałów wideo i zapewne jak milcząca większość nigdy nie napisałem żadnego komentarza, po prostu wszsytko jest wysokiej jakości a kolejny komentarz "dobra robota" wiele nie zmieni
@archonik: Czytam te komentarze i tak mi wpadło do głowy, że mógłbyś wspomnieć o tym, jak różnie została odebrana. Ja akurat grałem na konsoli, wiec żadne problemy z optymalizacją mnie nie dotyczyły i wspominam ja naprawdę dobrze. Inne podejście tez mi podpasowało, a rzesze ludzi marudzą, że była nudna, mimo że nie brakowało tych komediowych elementów(ochrona Floriana podczas joggingu i niezwykły pościg potem FTW)