Wpis z mikrobloga

Mireczki, co odwaliłem w #pracbaza, to moje...

W związku z ostatnimi problemami zostałem przekwalifikowany ze spam mastera na asystenta do spraw produkcji kubków. Dzisiaj ostatni dzień tej pracy i przesunięto mnie do pakowania przesyłek. Paczki spakowane, zadowolony wracam do komputera, chcę zrobić kawę... a tu nie ma mojego kubka na biurku. Jak to możliwe, że ktoś mi podebrał kubek w firmie robiącej kubki? Wtem olśnienie. Przecież piłem kawę, jak pakowałem przesyłki! Wracam po kubek. Szukam. Denerwuję się. Bo taki sam kubek miał być w kilku paczkach... A paczek nie ma, bo już je ktoś na pocztę zaniósł. Co więcej, stoi śliczny nowy kubek z tuxem. Taki wzór, z jakiego piłem kawę. Neurony zaczynają płonąć. Panika...



#truestory #coolstory #prezesbijealewolnobiega
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DuzeKubki: miałem u was robić zamowienie, ale po tym nachalnym pr sobie podaruje. Wasza grupą odbiorców jest chyba stado gimbusów.

Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@DuzeKubki: Fajnie że Ci się zawartość nie wylała podczas wkładania do paczki. Fajnie, fajnie nawet się uśmiechnąłem. Ale sol-gazu z Ciebie nie będzie :)
  • Odpowiedz
@DuzeKubki: kilka lat temu odsyłaliśmy dyski twarde do serwisu dużego producenta serwerów. W momencie, kiedy uszkadza się dysk w serwerze i zgłoszeniu awarii oddzwania serwis producenta i pyta się, czy chcemy sami wymienić dysk, czy mają przysłać inżyniera. w 99% sami to robimy, zajmuje to jakieś 5-10 sekund pracy. Dysk przyjeżdza kurierem, następnie dzwoni się ponownie po tego samego kuriera i odbierają uszkodzoną część w tym samym pudełku. Kolega zapakował
  • Odpowiedz
@DuzeKubki: no beka przednia, teraz tylko czekam az bedziecie mieli ladne kubki a nie tylko duze. A tak na serio - przejrzalem oferte i nic mi w oko nie wpadlo, a juz myslalem ze sobie cos nowego sprawie
  • Odpowiedz