Wpis z mikrobloga

Mireczki, co odwaliłem w #pracbaza, to moje...

W związku z ostatnimi problemami zostałem przekwalifikowany ze spam mastera na asystenta do spraw produkcji kubków. Dzisiaj ostatni dzień tej pracy i przesunięto mnie do pakowania przesyłek. Paczki spakowane, zadowolony wracam do komputera, chcę zrobić kawę... a tu nie ma mojego kubka na biurku. Jak to możliwe, że ktoś mi podebrał kubek w firmie robiącej kubki? Wtem olśnienie. Przecież piłem kawę, jak pakowałem przesyłki! Wracam po kubek. Szukam. Denerwuję się. Bo taki sam kubek miał być w kilku paczkach... A paczek nie ma, bo już je ktoś na pocztę zaniósł. Co więcej, stoi śliczny nowy kubek z tuxem. Taki wzór, z jakiego piłem kawę. Neurony zaczynają płonąć. Panika...



#truestory #coolstory #prezesbijealewolnobiega
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DuzeKubki: Głowa do góry! Ja kiedyś dostałem używany shaker gratis, jeszcze z zawartością do mojego zamówienia suplementów z allegro. Napisałem do sprzedającego emocjonalnego maila, że wprawdzie doceniam, że wyrwali pracownikowi z rąk jeszcze cieplutki shaker bym tylko mógł się nacieszyć gratisem, ale jednak nie popieram takiego traktowania pracowników i że powinni się wstydzić.

Dostałem negatywa.
  • Odpowiedz
@DuzeKubki: Zdecydowanie się nie znali. Nazwali mnie grafomanem i powiedzieli ze z mojego maila nie wynikało że mam jakikolwiek problem.

Tak więc jeśli kiedykolwiek zobaczycie w aukcji dopiskę "shaker gratis!" wiedzcie, że za tymi 12 literami i spacją kryje się czyjaś osobista tragedia, mobbing, złodziejstwo, łamanie prawa pracy i lewactwo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Albo shaker gratis.
  • Odpowiedz