Wpis z mikrobloga

Mam firmę od prawie 10 lat. Firma robi #stronywww. 7 lat prowadziliśmy firmę rodzinnie (wraz z #rozowypasek), ale firma się rozwija. Pracował u mnie @marcinmierzejewski, obecnie pracuje @thevion. W razie pytań wołajcie ich.

Poszukujemy pracownika w #szczecin do pracy na miejscu. Osiedle Osów. Realnie potrzebuję asystenta dla siebie - kogoś, kto zajmie się mailami, kontaktem z klientami i uporządkowaniem codziennych spraw w firmie.
Ja muszę skoncentrować się wyłącznie na #webdev i #webdesign oraz pisaniem #php, #html i #js wspólnie z zespołem.

#praca może mieć zajebistą nazwę. Nazwiemy ją Key Account Manager albo jak tylko będzie dana osoba chciała.

Pracujemy na #wordpress dla klientów ze Szczecina i z całej Polski. Opinia o firmie bardzo dobra - 100% zleceń mamy z poleceń - klienci nas lubią i bardzo rzadko zdarza się, aby dzwonił lub pisał ktoś niezadowolony.

Kogo szukamy?
Ekstrawertycznej osoby z płynnością obsługi komputera i umiejętnością szybkiego pisania, o wysokiej kulturze osobistej, operującej perfekcyjnym językiem polskim w mowie i na piśmie. Dotąd sam pisałem 90% wszystkich miaili i odbierałem 95% wszystkich telefonów - osoba, która docelowo mnie w tym zastąpi musi zachować tą samą lub wyższą jakość języka i poziomu konwersacji.

Co zapewniamy?
Swobodną atmosferę pracy w niewielkim zespole, bez niepotrzebnych presji i formalizmów. Daleko nam do korporacji i nie aspiruję w tym kierunku. Możliwość naprawdę szybkiego rozwoju umiejętności z zakresu #webdev, #webdesign i #wordpress oraz ogólnych prac biurowych i organizacji czasu. Możliwość codziennej współpracy (jako koordynator) z wieloma fantastycznymi firmami ze Szczecina i całej Polski, które naprawdę nas lubią.

Realnie jak to wygląda?
Docelowo (po okresie próbnym) na to stanowisko mogę przeznaczyć 1500 PLN na rękę na umowę zlecenie (nie stać mnie na więcej na ten moment). Jeśli firma się rozwinie, dalsze podwyżki będą tego naturalną konsekwencją.

Firma operuje bez kredytów, bez pożyczek i nigdy jeszcze nie spóźniłem się z wypłatą, tak więc znam swoje limity. Mogę zagwarantować, że nawet, jeśli firmie zabraknie płynności, wypłatę zawsze ureguluję w terminie z prywatnych oszczędności.

Zainteresowany(a)?
Uderzaj do mnie na PW - chcę zobaczyć Twoją historię na Wykopie :)

Czemu spamuję Wykop?
Bo jeśli siedzisz na wykopie i mirkujesz, to dużo bardziej chcę Cię zatrudnić, niż kogoś, kto siedzi na FB albo na demotywatorach przez cały dzień.

Uważasz, że moja oferta to wyzysk i jestem #januszebiznesu?
Sorry - ci, którzy mnie znają, wiedzą, że jeśli mógłbym, zaoferowałbym więcej. Realia są, jakie są, a ja nie mam ochoty pogrążyć się w długach i być komuś winny pieniądze.
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@23itrzy3: @Pertaseth: Jakkolwiek nie lubię #januszebiznesu to oferta wydaje się być w porządku - nie wymaga żadnej konkretnej wiedzy - co prawda daje tyle, co na kasie w Biedronce, ale mimo wszystko chyba jest to lżejsza praca, przy której nie ma problemu z wyjściem na siku czy p------------m na wykopie w czasie, kiedy nikt nic nie chce ;-)

@michalexpromo tylko mam nadzieję, że mimo finansowego
  • Odpowiedz
@Artysta89: Zakładam, że nie wszyscy chcą (lub mogą) pracować fizycznie oraz, że dla niektórych osób ważne jest doświadczenie w branży, które zapewniam, gdyż daną osobę będę prowadził osobiście od początku.
  • Odpowiedz
@katinka: Wykop zawsze wszyscy mają otwarty na ALT-TAB :P

Jeśli chodzi o warunki umowy zapewniam przerwy, nielimitowaną Lavazze Oro z ekspresem pod ręką, ale niestety na tej umowie płatnych urlopów nie uwzględniam.
  • Odpowiedz
@bazingaxl: Zaczynałem jak miałem 18 lat więc realny rozwój firmy nastąpił dopiero kilka lat temu i obecnie zatrudnia 2 osoby. Mimo tego przez 10 lat firma nie zrobiła długów, nie oszukała nikogo i zawsze zachowywała płynność. W Polsce to już coś.

Zespół ma zawsze pieniądze na czas.
  • Odpowiedz