Wpis z mikrobloga

Dla tych, którzy jeszcze nie są pewni kto wygra wybory prezydenckie w maju, polecamy obejrzeć nasz najnowszy materiał. Planowałem taką sondę nagrać już od dawna, ale w końcu się zdecydowałem.
Jeśli kogoś to interesuje, to cały materiał nagrywaliśmy przez około 1,5h. Nie było żadnej manipulacji przy tym materiale - pokazaliśmy wszystkie wypowiedzi ludzi. Jedyne co pominąłem przy montażu to grono osób, które mówiły "Nie wiem" albo "Nie zdecydowałem się jeszcze", bo to bez sensu by takimi odpowiedziami zawalać filmik, żeby trwał 2-3 razy tyle, co już trwa, bo nikt by tego nie dał rady obejrzeć.

Krótko, na koniec: wygra Komorowski, będzie rządził do 2020 roku, to samo PO. Ten kraj jest skończony a ludzie w Polsce to nie tylko lemingi ale i idioci.
https://www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY
#bialystok #korwin #wybory #polityka
A.....o - Dla tych, którzy jeszcze nie są pewni kto wygra wybory prezydenckie w maju,...
  • 60
@Axelio:

Jak patrzę na tych ludzi to trace jakąkolwiek nadzieje. :(

Im po prostu musi się dobrze w naszym kraju żyć i nic nie chcą zmieniać.
Na prawde staram się ale nie moge ich zrozumieć.
Od tylu lat głosują na tych samych ludzi.. nawet jak oglądają TVN 24 godziny na dobe to człowiek myślący by nikogo z ''bandy'' nie wybrał.
Mogą wybrać Kukiza,JKM,Brałna, zdrajcę Wilka ( ͡° ͜ʖ ͡
@Axelio: i tacy ludzie czują że coś robią dla kraju, no bo przecież wolna Polska, 25 lat wolności, mamy prawo głosować, chodzimy na wybory.

Ale #!$%@? powód wybrania kandydata??

Bo w moim wieku, bo potrafi się wysłowić, bo ładna, bo ma fajne nazwisko, bo siedział w więzieniu, itp, itd.

A mnie już #!$%@? strzela jak oglądam takie filmy z sond ulicznych i słucham tych wspaniałomyślnych powodów dla wybrania tego i tego