Wpis z mikrobloga

Dla tych, którzy jeszcze nie są pewni kto wygra wybory prezydenckie w maju, polecamy obejrzeć nasz najnowszy materiał. Planowałem taką sondę nagrać już od dawna, ale w końcu się zdecydowałem.
Jeśli kogoś to interesuje, to cały materiał nagrywaliśmy przez około 1,5h. Nie było żadnej manipulacji przy tym materiale - pokazaliśmy wszystkie wypowiedzi ludzi. Jedyne co pominąłem przy montażu to grono osób, które mówiły "Nie wiem" albo "Nie zdecydowałem się jeszcze", bo to bez sensu by takimi odpowiedziami zawalać filmik, żeby trwał 2-3 razy tyle, co już trwa, bo nikt by tego nie dał rady obejrzeć.

Krótko, na koniec: wygra Komorowski, będzie rządził do 2020 roku, to samo PO. Ten kraj jest skończony a ludzie w Polsce to nie tylko lemingi ale i idioci.
https://www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY
#bialystok #korwin #wybory #polityka
A.....o - Dla tych, którzy jeszcze nie są pewni kto wygra wybory prezydenckie w maju,...
  • 60
  • Odpowiedz
@Axelio: Bardziej od wyboru, przeraża mnie fakt brak umiejętności argumentowania swoich decyzji. Większość przepytanych przez Ciebie miała pusty wzrok słysząc pytanie 'Dlaczego?'. Żyjemy w społeczeństwie kretynów, którzy nie potrafią racjonalnie i samodzielnie myśleć. Strach się bać. (,)
  • Odpowiedz
@Jakub_Puchatek: Nie, to narod byl i nadal jest #!$%@?, ale jest szansa na poprawe. Korwin dostal sie do PE - kiedys nie do pomyslenia. Mysle ze za 50 lat ten narod bedzie wygladal absolutnie inaczej.
  • Odpowiedz
@Axelio:

BO TAK MI SIĘ PODOBA


No to głosuj ty głupia #!$%@?, ty głupi #!$%@?, a potem patrz jak twoje dzieci #!$%@?ą z tego kraju i przymieraj na stare lata głodem, bo jest jak jest. Łby wyprawne w wybielaczach.
  • Odpowiedz
Dużo tutaj - na Twoim filmiku - osób, które mają dostęp do internetu i mogą spokojnie pobierać informacje z różnych źródeł. Ale nie, na #!$%@? to robić.


@MrFruu: Nie żartuj. A kto Onet i WP przejrzy? Wiedza o tym jaką kieckę miała Doda na gali "Jak oni połykają" nie weźmie się znikąd.
  • Odpowiedz
@Axelio: Najlepiej jakbyś od razu wyjechał z tekstem "Na kogo Pan/Pani głosuje i dlaczego".. Wtedy pytanie nie brzmiało by jak swego rodzaju "kara" za wybranie tego a nie innego kandydata.
  • Odpowiedz
@Ardeni: No skoro naprawdę żyje im się dobrze, to znaczy że jest dobrze. Jak jakiejś mniejszość się nie podoba to trudno, mogą wyjechać.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz