Wpis z mikrobloga

Dla tych, którzy jeszcze nie są pewni kto wygra wybory prezydenckie w maju, polecamy obejrzeć nasz najnowszy materiał. Planowałem taką sondę nagrać już od dawna, ale w końcu się zdecydowałem.
Jeśli kogoś to interesuje, to cały materiał nagrywaliśmy przez około 1,5h. Nie było żadnej manipulacji przy tym materiale - pokazaliśmy wszystkie wypowiedzi ludzi. Jedyne co pominąłem przy montażu to grono osób, które mówiły "Nie wiem" albo "Nie zdecydowałem się jeszcze", bo to bez sensu by takimi odpowiedziami zawalać filmik, żeby trwał 2-3 razy tyle, co już trwa, bo nikt by tego nie dał rady obejrzeć.

Krótko, na koniec: wygra Komorowski, będzie rządził do 2020 roku, to samo PO. Ten kraj jest skończony a ludzie w Polsce to nie tylko lemingi ale i idioci.
https://www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY
#bialystok #korwin #wybory #polityka
A.....o - Dla tych, którzy jeszcze nie są pewni kto wygra wybory prezydenckie w maju,...
  • 60
  • Odpowiedz
@Axelio: Smutno mi jak widze ile starszych osob ma wyprany mozg przez TV lub Kosciol :(. Moja dalsza ciotka S.P. byla profesorem matematyki. Mozg jakich malo, oczytana, dobrze znajaca sie na komputerach i na ludziach, nie byla jakos bardzo religijna. Odeszla w wieku 84 lat. Chcialbym by wiecej bylo tak inteligentnych osob ktore w konstruktywny sposob mogly sie wypowiedziec o kandydatach lub o polityce a nie "bo mi sie podoba".
  • Odpowiedz
Nie no kurva ciemnogród poprostu. Korwin jednak ma rację mówiąc że większość jest głupia, ci ludzie nie potrafią nawet uzasadnić dlaczego głosują na danego kadydata.

Ja rozumiem że można się nie interesować polityką no ale żeby nie posiadać przynajmniej podstawowej wiedzy o partiach i ich programach?

"zagłosuję na tego co jest" - nieważne że jest #!$%@?, że zarabiamy grosze, że podatki wysokie, że prawo kuleje.

Albo
  • Odpowiedz
@Axelio: Wiecie co Wam powiem, że chociażbym flaki z mojej rodziny wyrywał to i tak nie przynosi to skutku. Próbuję ich uświadomić żeby nie ufali telewizji, a jak już nie mają możliwości dostępu do innych mediów to niech weryfikują je pomiędzy kilkoma stacjami telewizyjnymi czy gazetami. Boli mnie to strasznie, gdyż wciąż mówią: "Komorowski, albo Duda. Reszta to banda debili". Na słowo Korwin odpowiadają: ON CHCE PODZIAŁ NA KLASY ZROBIĆ I CHCE BYĆ KRULEM; na Kowalski: NARODOWIEC PRZECIESZ DUŻO ZMIESZEK I WOJNY, Kukiz: ON NIE ZNA SIE NA POLITYCE BO KUCZE TYLKO ŚPIEWAĆ UMI.

A co mnie jeszcze bardziej dobija? Dużo tutaj - na Twoim filmiku - osób, które mają dostęp do internetu i mogą spokojnie pobierać informacje z różnych źródeł. Ale nie, na #!$%@? to robić. Po gębie ocenię. Komor nic se nie nagrzebał (wg. TV ofc) to na niego. A reszta to zwolennicy PiSu.

Mam nadzieję że ta gehenna #!$%@? społecznego potrwa 20 lat i wtedy MY wkroczymy do tego gówna zwanego polityką i postaramy się ugrać i wygrać silną i niezależną Polskę w której to każdy obywatel dba o swoją
  • Odpowiedz
@Axelio: Hejko :> I jeszcze jedna rada, jak byś robił w przyszłości podobną sondę. Nie używaj pytania "dlaczego", jego wydźwięk jest zbyt agresywny, lepsze byłoby "z jakiego powodu". Na takie pytanie chętniej się odpowiada.

  • Odpowiedz