Wpis z mikrobloga

Śmiej się z wyborców #po że są lemingami itp. Przyjmuj każde słowo #korwin jako niepodważalną prawdę i każdy kto się z tym nie zgadza jest lewakiem/gejem/transwestytą czy już wcześniej wspomnianym lemingiem. Pod żartami o JE Korwinie bul tak motzno jak to tylko możliwie, rób wycieczki osobiste i używaj mało wybrednych inwektyw.

Taki właśnie mam obraz wyborcy KORWiNa

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
  • 45
@donmuchito1992:
Jak wyborcy każdej partii, oczywiście znajdą się wyjątki które potrafią normalnie dyskutować.
Imho największy odsetek normalnym ludzi wśród osób popierających jakąkolwiek partię to libertarianie(ale to dlatego że są wielkim planktonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
@donmuchito1992: Taki nowy w #polityka, co? Przecież w każdym kraju z systemem partyjnym zwolennicy danej partii tworzą jej elektorat nie dlatego, że sumiennie śledzą i analizują każdy punkt programu, lecz dlatego, że wpasowuje ona im się w ich uogólniony światopogląd. Choć w wypadku #korwin -istów myślę, że odsetek ludzi, którzy idą na niego w ciemno jest stosunkowo niski w porównaniu do innych partyj.
@donmuchito1992: pojawił się ktoś nowy na scenie potylicznej ? Ale taki z prawdziwym jajem. Jak przez pewną chwilę #palikot ? Może #pppp powróci ?

Nie wiem, ale głos należy oddać. Najniżej zakreślając wszystkie możliwe opcje, bo w końcu socjal i każdemu po równo...