Wpis z mikrobloga

Śmiej się z wyborców #po że są lemingami itp. Przyjmuj każde słowo #korwin jako niepodważalną prawdę i każdy kto się z tym nie zgadza jest lewakiem/gejem/transwestytą czy już wcześniej wspomnianym lemingiem. Pod żartami o JE Korwinie bul tak motzno jak to tylko możliwie, rób wycieczki osobiste i używaj mało wybrednych inwektyw.

Taki właśnie mam obraz wyborcy KORWiNa

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donmuchito1992: Nie zgadzam się z krulem w wielu aspektach a mimo to będę głosował na jego partię (w prezydenckich jeszcze nie wiem czy będę głosował na niego czy na Kukiza). Korwin nie ma szans na samodzielne rządzenie krajem ale ma za to duże na wejście do koalicji gdzie będzie mógł forsować co ważniejsze ustawy. Ten kraj zmierza ku upadkowi i jeśli ktoś nie weźmie na klatę dekomunizacji i naprawy gospodarki
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: this x1000. Jak się cieszę, że ktoś oprócz mnie tutaj ma taką opinię o tym (korwinistycznym) środowisku. Ja sam głosowałem na KNP i pewnie będę głosował na KORWiN, ale jednocześnie odpycha mnie, że tzw. korwiniści zachowują się często jak większe lemingi niż ci, których wyśmiewają za głosowanie na PO i oglądanie TVN. To środowisko, jak się patrzy np. na komentarze JKM na Facebooku, gdzie strach się do czegoś przyczepić,
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: r-------o mnie najbardziej jak bodajże @SuperPunia napisała że nie może wytrzymać jak coś mówi Korwin, bo ciągle wydaje z siebie dziwne dźwięki, to zwyzywały ją i kazały wracać do kuchni xD co za bieda umysłowa. toż oni chyba są gorsi od wyborców peo.
  • Odpowiedz