Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #trudnesprawy

Mirki mam problem. Jestem zbyt inteligentny na swój wiek. Mam 18 lat i chodzę do liceum, ale wszyscy prócz mnie są #!$%@? idiotami w mojej klasie. Jak chcę zacząć jakąś religijną debatę(jestem oczywiście ateistą) albo polityczną (konserwatyzm obyczajowy, liberalizm gospodarczy) to nikt mnie nie słucha, bo każdy gada o facebooku i imprezach. W dodatku słuchają gównianej muzyki, typu pop albo rap(ja słucham rocka z lat 80/90 i metalu). Jakieś pomysły mirki?
  • 93
@Conflagration:

konserwatyzm obyczajowy, liberalizm gospodarczy

czyli chcesz nawracać na korwinizm? a źli osiemnastolatkowie nie chcą słuchać tylko chcieliby się bawić i wygłupiać? eh jak oni tak mogą.

mój protip: wyluzuj, bo będziesz potem żałował zmarnowanych lat młodości. ;p

W dodatku słuchają gównianej muzyki, typu pop albo rap(ja słucham rocka z lat 80/90 i metalu)

w czym metal jest lepszy od rapu? może jednak tylko ci się wydaje, że jestes inteligentny?

olso
@Conflagration: też tak miałem (wydawało mi się, że jestem mądrzejszy od innych, bo mam inne zainteresowania). Protip - to nie prawda. Poczytaj "Pan raczy żartować, panie Feynman!", zobaczysz, że geniusz może lubić imprezy, nie ma tu żadnej sprzeczności, a zainteresowania są różne, i to, że zainteresowania, których nie podzielasz - wydają Ci się głupie - to też normalne. Tak samo innym Twoje zainteresowania wydają się nudne lub głupie.

Jak ktoś robi
@Conflagration:
(Jak zwykle, ze wzgl. na wszechobecne na mirko kłamstwo/trolling, odpowiadam podmiotowi lirycznemu, który niekoniecznie jest osobą autora)

Co my tu mamy?
-Wybór opcji politycznej. Czyli wybór jednej z kilku podanych na talerzu opcji. W dodatku popularnej wśród młodych ludzi.
-Wybór opcji muzycznej.
-Religia. Zieeew.

Żadna z tych rzeczy, jakbyśmy nie wybrali, nie świadczy o inteligencji. Takie wybory i i związane z nimi argumenty, to raczej kwestia prostej nauki czegoś, co