Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #trudnesprawy

Mirki mam problem. Jestem zbyt inteligentny na swój wiek. Mam 18 lat i chodzę do liceum, ale wszyscy prócz mnie są j------i idiotami w mojej klasie. Jak chcę zacząć jakąś religijną debatę(jestem oczywiście ateistą) albo polityczną (konserwatyzm obyczajowy, liberalizm gospodarczy) to nikt mnie nie słucha, bo każdy gada o facebooku i imprezach. W dodatku słuchają gównianej muzyki, typu pop albo rap(ja słucham rocka z lat 80/90 i metalu). Jakieś pomysły mirki?
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

też tak miałem (wydawało mi się, że jestem mądrzejszy od innych, bo mam inne zainteresowania). Protip - to nie prawda.

@tell_me_more: Też tak miałem. Pro-protip - to prawda, wystarczywszy pójść na studia i w tym gronie łatwej znaleźć rozgarniętych ludzi niż w swojej pipidówie.
  • Odpowiedz
DLACZEGO CHCESZ ROZMAWIAĆ O RELIGII BĘDĄC ATEISTĄ?

@92Gruszka: Dlatego że ateiści sprzeciwiają się mordowania ludzi w imię wiary, np. niedawno teiści zanodowali rysowników we Francji.
  • Odpowiedz
Każdy myśli o sobie jako tym mądrzejszym, a o reszcie jako idiotach. Nie jesteś "zbyt inteligentny", nie potrafisz nawiązać kontaktu z rówieśnikami

@zerozero7: A może jego grono rówieśników jest zbyt denne?
  • Odpowiedz
A może jego grono rówieśników jest zbyt denne?


@void1984: Nie wiem jakie jest. Ty też nie wiesz. Stawianie sprawy w ten sposób, że "jestem zbyt inteligentny na moich rówieśników" JEST denne. To leczenie kompleksów

Dlatego że ateiści sprzeciwiają się mordowania ludzi w imię wiary, np. niedawno teiści zanodowali rysowników we Francji.


Jeżeli tak chcesz stawiać sprawę (na liczby), to ateiści przegrywają z kretesem.
  • Odpowiedz
Jeżeli tak chcesz stawiać sprawę (na liczby), to ateiści przegrywają z kretesem.

@zerozero7: Jak? Jakie liczby?

Nie wiem jakie jest. Ty też nie wiesz.

Skoro nie wiesz, to nie możesz wiedzieć że nie ma racji.
  • Odpowiedz
Jak? Jakie liczby?


@void1984: No morderstw. Ateiści w imię ateizmu vs teiści w imię teizmu. Skoro chcesz rzucać ogólniki to wiedz, że Twoja ideologia przegrywa w takim myśleniu.

Skoro nie wiesz, to nie możesz wiedzieć że nie ma
  • Odpowiedz
No morderstw. Ateiści w imię ateizmu vs teiści w imię teizmu. Skoro chcesz rzucać ogólniki to wiedz, że Twoja ideologia przegrywa w takim myśleniu.

@zerozero7: Ktoś zabijał w imię ateizmu? To dość dziwne. jestem ciekaw gdzie tak było.
Tylko nie pisz mi o zabijaniu w imię antyklerykalizmu, antyteizmu, albo w ramach zjednoczenia Włoch. Interesują mnie przykłady wprost - "zabiję innych, bo bóg nie istnieje".
  • Odpowiedz
Ktoś zabijał w imię ateizmu? To dość dziwne. jestem ciekaw gdzie tak było.


@void1984: Francja, Rosja, Chiny (aktualnie Tybet), kraje Bloku Wschodniego.

Interesują mnie przykłady wprost - "zabiję innych, bo bóg nie istnieje".


Wydaje mi się że to jest taki przykład. Skoro spłycasz terroryzm Islamu do "zabijania innych, ponieważ nie wierzą w mojego Boga", to w Twojej logice cały terror wobec wierzących po Rewolucji Francuskiej i w czasie komunizmu jest
  • Odpowiedz
Rosja, Chiny (aktualnie Tybet), kraje Bloku Wschodniego.

@zerozero7: Toż to antyteizm, więc się nie nadaje za przykład.

Skoro spłycasz terroryzm Islamu do "zabijania innych, ponieważ nie wierzą w mojego Boga"

Zbyt płytko? Podałem właśnie przykład "Charlie Hebdo", bo tam nie widzę nic więcej.
  • Odpowiedz