Wpis z mikrobloga

Znacie taki typ ludzi?

Margerita to najlepsza pizza, nigdy innych nie jem

Nie kupuj mi oryginalnego redbula bo jest ohydny, najlepsze są te po 30p z lidla

Jaką wódke pijemy? No jak to jaką? Krajową, najlepsza jest.
Nie lepiej wziąć jakiegoś granta? No co ty bede miał kaca, nie pije tego syfu.

Po co audi kupowałeś? Mogłeś kupić golfa dwójke jak ja, najlepsze auto będziesz jeszcze żałował, po co ci taki samochód?

#bekazpodludzi #ekonomia #patologiazewsi #cebulacontent
  • 139
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ:

Idę o głowę, że przeciętny konsument nie byłby w stanie zauważyć różnicy w smaku między Red Bullem za 6zł, a jego imitacją za 2-3.


@Flypho: nie wiem, jak z energetykami, ale znam ludzi, którzy zawsze odróżnią oryginalną coca-colę od coli marketowych
  • Odpowiedz
@Bazing4: Macbook to nie gówno, ale niczym się nie wyróżnia na tle innych, zwłaszcza przy zastosowaniu dla zwykłych użytkowników. Windows przy intensywnej pracy kuleje, ale są też inne systemy. Dlatego macbooki mają opinię produktu, który jest nieadekwatny do ceny i słusznie. No chyba że ktoś naprawdę tak bardzo ceni sobie jego wygląd, mi się nie podoba.
  • Odpowiedz
@Bazing4: ja korzystalem i jak dla mnie jest po prostu niefunkcjonalny. bardzo podobal mi sie magnes przy wtyczce (podlaczenie zasilania do lapka, usb - nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale odrzucalo mnie przede wszystkim to, ze wszystko jest zupelnie inaczej i trzeba w sumie cala wiedze zdobywac od nowa. samo zamykanie/minimalizowanie programow bylo irytujace, zainstalowane czegokolwiek nie supportowanego przez apple
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Albo "Po co kupować oryginalną ładowarkę za pisiont złoty jak na aliexpress jest za trzy dolary? Po co kupować oryginalne najacze za 300zł jak na ali są podróbki idealne za 100zł?" A potem gorzkie żale i płacz bo ładowarka się zjarała a buty rozkleiły i śmierdzi w nich gira xD Rozumiem, że przepłacanie jest bez sensu (typu kupię colę w almie za 6 zł zamiast tą samą w biedrze
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: z jednej strony siedzi w tobie szanowany, lubiany i przede wszystkim znający sie na swojej robocie spawacz, druga zaś ciemna strona twojej osoby to postać wielce skrzywdzona przez otoczenie, patrząc po twoich wpisach jakaś kobieta cię złamała w środku i czuć w tobie zawòd na ludziach, gdzieś jakaś cząstka ciebie obumiera bądź już przeszła do strefy nicości..
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: Chociażby brak atestu i to jest takie chybił-trafił. Albo ci zadziała, albo trzepnie cię prąd, albo się spali. W fabrykach z tymi super tanimi sprzętami średnio ich obchodzi czy coś jest bezpieczne i działa. Oby wyprodukować i opchnąć jak najwięcej.
  • Odpowiedz