Wpis z mikrobloga

Znacie taki typ ludzi?

Margerita to najlepsza pizza, nigdy innych nie jem

Nie kupuj mi oryginalnego redbula bo jest ohydny, najlepsze są te po 30p z lidla

Jaką wódke pijemy? No jak to jaką? Krajową, najlepsza jest.
Nie lepiej wziąć jakiegoś granta? No co ty bede miał kaca, nie pije tego syfu.

Po co audi kupowałeś? Mogłeś kupić golfa dwójke jak ja, najlepsze auto będziesz jeszcze żałował, po co ci taki samochód?

#bekazpodludzi #ekonomia #patologiazewsi #cebulacontent
  • 139
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: "Kupiłem sobie zajebistą przystawkę do nawigacji w samochodzie za 100 zł, bo to żadne pieniądze przecież." vs. "#!$%@?, jak mnie boli to 2,80 na bilet MPK. Nie możemy tam pójść pieszo, to będziemy mieć 2 piwa z biedry więcej?"
() Gardzę!
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Po co się tym przejmujesz? Każdy wybiera produkty skrojone na swoje możliwości i potrzeby. Apropo pizzy to margharita to moja ulubiona :) Spaghetti jem tylko bez mięsa bo mi smakuje. Wyluzuj, każdy niech sobie robi co chce, nawet jakby miał jeść gówno to jego sprawa nie?
  • Odpowiedz
@idol89: Takiego też znam, za każdym razem zmienia iphona na najnowszego po premierze (zawsze najtańszy 16gb)

Nigdy przenigdy nie zapłacił za żadną apke, tylko darmowe bo NIE JESTEM #!$%@? ŻEBY 16PLN ZA GTA SAN ANDREAS PŁACIĆ!

  • Odpowiedz
@NoKoments: wiem, ale mowie ze lubie :) Nie jestem smakoszem. Granta stawiam na rowni z tymi jamesonami, jasiami, jack danielsami itp. Nie mowie, ze to cos zlego, ale jak ktos mowi ze tylko drogie yay a tanie dupa to niech idzie odczuc ta roznice i pija cos exclusiv
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Po co audi kupowałeś? Mogłeś kupić golfa dwójke jak ja, najlepsze auto będziesz jeszcze żałował, po co ci taki samochód?

mam kumpla, który jest fanatykiem swojego golfa II, mówi że inne auta nie mają duszy itp. i w sumie na co mieć lepszy skoro golf II to wystarczające osiągnięcie motoryzacji. Serio. Gość jara się obrazkami przerobionych golfów na FB itd. Sam swojego ,,ulepszył" w taki sposób, ze wyciął dziurę
  • Odpowiedz
@macfanboy: ja z tanich blendów lubię tylko Ballantinesa. Jak chcesz spróbować naprawdę smacznej łychy to polecam Aberlour albo Penderyn, po tym już nigdy nie spojrzysz na Monkey Shoulders tak samo. xD
  • Odpowiedz