Wpis z mikrobloga

Znacie taki typ ludzi?

Margerita to najlepsza pizza, nigdy innych nie jem

Nie kupuj mi oryginalnego redbula bo jest ohydny, najlepsze są te po 30p z lidla

Jaką wódke pijemy? No jak to jaką? Krajową, najlepsza jest.
Nie lepiej wziąć jakiegoś granta? No co ty bede miał kaca, nie pije tego syfu.

Po co audi kupowałeś? Mogłeś kupić golfa dwójke jak ja, najlepsze auto będziesz jeszcze żałował, po co ci taki samochód?

#bekazpodludzi #ekonomia #patologiazewsi #cebulacontent
  • 139
  • Odpowiedz
@M4ks: No ale kupisz tanie gówno i mówisz że kupiłeś tanie bo szkoda kasy a nie że vip z biedronki to najlepsze piwo nawet byś się nie zamienił za takie po 7zł bo vip lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@Bazing4: łohoho, standardowy argument. Gównosystem dla ludzi jarajacym się jabłuszkiem. Sugerujesz, że mnie nie stać? Mylisz się, i nie, nie mam bogatego tatusia jak większość applowcow.
  • Odpowiedz
  • 0
@AustinDelReu: co to za argument? Nie i nie mam zamiaru, po co mi zamknięty system(Windows to niestety konieczność, nie wszystko masz na linuxa)? Po co przepłacać dla jabłuszka?
  • Odpowiedz
@R4vPL: O pieniądzach nie wspomniałem ani słowem. Po prostu ciężko oceniać cala użyteczność platformy, skoro nigdy z niej nie korzystałeś. Swoją drogą argument o cenie byłby bez sensu, bo MBA to najtańszy ultrabook o tych parametrach.
  • Odpowiedz
@dhMichu: jak mnie takie cos #!$%@?, przez jednego takiego guwniaka nie popilem kiedys bo hurr durr drogo piwo 8 zl w klubie w centrum #!$%@? Warszawy. Konkluzja byla taka ze kupilby gdyby było za #!$%@? 3 złote.
  • Odpowiedz
@tomashj2: to o czym mówisz to inna jeszcze sprawa, mówię o kupieniu ze sklepu piwa craftowego za >7zł gdzie argumentem drugiej strony nie jest smak, aromat tylko cena. A to o czym Ty mówisz też mi się zdarzyło, kumpel #cebula umówił się na mieście na piwo, kupił w żabce jakiegoś wojaka i poszliśmy nad rzekę, bo on tak lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R4vPL: Jak tam Twoj Lenovo juz w serwisie? Albo w Acerku pekly zawiasy? Albo Asusik normalnie 1,5 godziny na jednej baterii!

Nie wiem skad sie tacy ludzie biora.
MacBook to najlepszy i jeden z tanszych ultrabookow ale co ja tam wiem.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Margerita to zajebista pizza, tylko w dobrej pizzerii, z zajebiście cienkim ciastem i dużą ilością sosu, ale w sieciówce to gówno zazwyczaj. Reszta mnie wkurza.
  • Odpowiedz