Wpis z mikrobloga

Znacie taki typ ludzi?

Margerita to najlepsza pizza, nigdy innych nie jem

Nie kupuj mi oryginalnego redbula bo jest ohydny, najlepsze są te po 30p z lidla

Jaką wódke pijemy? No jak to jaką? Krajową, najlepsza jest.
Nie lepiej wziąć jakiegoś granta? No co ty bede miał kaca, nie pije tego syfu.

Po co audi kupowałeś? Mogłeś kupić golfa dwójke jak ja, najlepsze auto będziesz jeszcze żałował, po co ci taki samochód?

#bekazpodludzi #ekonomia #patologiazewsi #cebulacontent
  • 139
  • Odpowiedz
Na śniadanie najtańsze parówki 4,99 /kg, paskudny krojony biały chleb z biedry, najtańszy keczup. Na obiad zupka chińska. Najtańsze piwo z biedry i papierochy z bazaru. Z warzyw jedynie surówka przy okazji schabowego w barze. Owoców zero.
Jedyne co nie najtańsze to telewizor (bo wstyd przed znajomymi).
Polska bieda mentalna i umysłowa.
  • Odpowiedz
Jaką wódke pijemy? No jak to jaką? Krajową, najlepsza jest.

Nie lepiej wziąć jakiegoś granta? No co ty bede miał kaca, nie pije tego syfu.


@SUQ-MADIQ: No ale to akurat prawda. Czystą pije się żeby się upić, nie dlatego że jest smaczna. A dodatkowo jeśli już smak cię interesuje, to akurat droższe wódki bardzo czesto potrafią być gorsze od tych tańszych.

A kac to już w ogóle 100% prawdy. Pije czystą to rano jestem rześki jak skowronek, pije whisky to
  • Odpowiedz
@Shaki: niby żadnej wódki nie pije się, bo jest smaczna, ale jaki jest sens męczyć się z np. czarną Żołądkową czy innym Absolwentem, jak można za 2 zł więcej kupić coś, co nie odrzuca na sam widok? ;s
A ja po whisky nie mam kaca a po czystej tak, badum tsss 1:1
  • Odpowiedz
@xDrope: OFFICIALNIE zwracam honor :)

Ale dale sie nie zgadzam że IE80 nie jest warte swojej ceny. (zwlaszcza teraz gdy spadły z ceny- nie mowie tutaj o allegro)
  • Odpowiedz
@w_szafa: "nie #!$%@?" bo mam inne zdanie niż Ty xD no jak pracujesz jako farmer złota w wowie to nic dziwnego ze Windows jest dla Ciebie lepszym systemem do pracy
  • Odpowiedz
@relik39:

niby żadnej wódki nie pije się, bo jest smaczna, ale jaki jest sens męczyć się z np. czarną Żołądkową czy innym Absolwentem, jak można za 2 zł więcej kupić coś, co nie odrzuca na sam widok? ;s


Żaden. Aczkolwiek różnych ludzi odrzucają różne rzeczy ;) Ja np. jestem fanem Żubrówki Białej, która jest wódką raczej z niższej półki, 20-24zł za 0,5. I już też słyszałem nieraz płacze żeby "nie kupowac tego taniego" tylko "weźmy Finlandię". A mi ta Finlandia nie wchodzi wcale, imo jest dużo gorsza od większości polskich
  • Odpowiedz
@marcin-: nikt się nie śmieje z ludzi biednych tylko z cebulaków.

jeżeli jeżdzę 15 letnim gruchotem to dlatego że mnie nie stać na lepszy, nie dlatego że stare auta są lepsze.

OPowi chodzi o cebulski mechanizm obronny :
- mam tylko 2000zł na laptopa, o Apple - 10k, a co z tego, to i tak przepłacony sprzęt
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Znam, ale staram się unikać. Już mniejsza o to jak sami na sobie oszczędzają, ale jak mi zaglądają do koszyka i komentują, że "ooo toffifie, 11zł w życiu bym nie dała tyle za to" to mnie trafia.
  • Odpowiedz