Wpis z mikrobloga

Trochę #gorzkiezale, bo ciekawa jest sprawa z człowiekiem, który na wiecu Komorowskiego przyszedł z krzesłem. Ciekawa, bo: "mężczyzna w czasie jazdy na komisariat przyznał się, że jego zamiarem było rzucenie w prezydenta" - mówi podinspektor Mariusz Ciarka.
Mimo tego faktu znajdują się tu Mircy, którzy piszą, że wiedzą lepiej co ten człowiek chciał zrobić - niż on sam.
Wg nich przyszedł na wiec i chciał kulturalnie pomachać krzesłem, bo nie miał pod ręką akurat nic innego.
To miało być nawiązanie do "japońskiego krzesła", którego nawet w Japonii nie było.

I później te same osoby zarzucają innym manipulacje :)

Spokojna dziś ta #nocnazmiana i sprzyja refleksji.
  • 72
jak widzisz kasujemy ich manipulacje argumentami.


@FaktyTVN: W odwracaniem kota dogóry nogami jesteście nie źli. Jedynym argumentem na odparcie ataków które zażucają wam manipulacje, jest oskarżenie o manipulacje ludzi którzy SŁUSZNIE zażucają wam manipulacje.

Pokazaliście wersje jednej ze stron, tj wersje policji, (lub TVNu a policja powiedziała to o co ich poprosiliscie, bo przeceż nic się nie stanie) a brak było wypowiedzi trugiej strony TO JEST MANUPULACJA czyli ukierunkowanie odbiorcy na
@FaktyTVN: posłuchaj mnie uważnie, ty ludzka mendo bez godności i honoru, wysłana na odcinek frontu "wykop" - jest nagranie z zatrzymania podejrzanego, na którym wyraźnie jest powiedziane, co chciał zrobić z tym krzesłem. To tyle, w kwestii waszych kłamliwych "merytorycznych" argumentów, których nie ma.