Wpis z mikrobloga

Był ktoś na Wrocław Open w Orbicie? Jak wrażenia? Ja byłem na półfinałach i finale, połówki całkiem fajne ciekawe, finał króciutki i bez historii. Organizacja mi się wydaje całkiem fajna, na plus darmowe wejścia ale zasmuciła mnie frekwencja na półfinałach, strasznie mało ludzi było. Pic related. Ogólnie fajna sprawa, szkoda, że nie ma więcej zawodowych turniejów w naszym kraju bo ogląda się to bardzo dobrze (pomijam fed i davis cupy). Swego czasu pamiętam był chyba ITF w Olsztynie, w Sopocie był Prokom Open a teraz bieda straszna :( #tenis #wroclaw #sport
midq - Był ktoś na Wrocław Open w Orbicie? Jak wrażenia? Ja byłem na półfinałach i fi...

źródło: comment_A7hMl2Q0phtZ22OjFfqEYKxGW14iXLHy.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@midq: jest challenger w szczecinie. Naprawdę fajne nazwiska. Na świeżym powietrzu. Ludzi przychodzi masa nawet na deble. Jak finał to to szpilki nie wciśniesz. Ja tak parę lat temu oglądałam cyrku Janowicza z sędzia i jego upiorne serwisy gdy dopiero stawał się znany.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: jakoś nie mogę znaleźć żadnych informacji nt. tego challengera w tym roku w Szczecinie ( ͡° ʖ̯ ͡°) na stronie ITF też jest tylko Wrocławski w tym roku pokazany
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: itf jeszcze challe tez obejmuje swoja strona. O turnieju słyszalem duzo razy ale informacji co do tego roku nie ma zadnych jeszcze, zwykle juz były o tej porze
  • Odpowiedz
@midq: byłam parę razy i bardzo mi się podobało :D szkoda tylko, że finał przypominał trochę piknik niedzielny, małe dzieci, popcorn i ciągłe gadanie.
  • Odpowiedz