Wpis z mikrobloga

Narzekamy na mirko na #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Bo nie mają żadnych zainteresowań.

#niebieskiepaski też nie mają
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zwłaszcza w #uk

Już dawno przestałem rozmawiać o jakiś zajawkach z Polakami tutaj.
Bo temat się zawsze ucina na:
Suq, po co ty tyle pienędzy wydajesz na jakieś zabawki do muzyki? Przecież na tym nie zarobisz, auto byś sibie porządne kupił - chłopie jak ja byłbym sam tak jak ty to wiesz jaką beemą bym jeździł?

I c--j, szczyt wygrywu to lepsze auto od innych, zdjęcia na fb z egiptu itp. To co ludzie widzą i oceniają. Najbardziej ambitni fajkami handlują.

Co do angoli u mnie w pracy - jeden programuje, drugi ścigacze, trzeci mechanik skutery wodne, czwarty dj itp. I każdy ma średnio trójke dzieci.
Można normalnie pogadać, pokazać jakieś filmiki z gopro itp.

Jak trzy lata tu mieszkam to nie znam ani jednego Polaka, który się interesuje czymkolwiek innym niż n-----ć sie, zaruchać, auto, oszczędzanie.
#emigracja
#pstoprawda
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kregoslupdiabla:
1) trafiłaś do lepszej dziury (wyjątek potwierdza regułę)
2) jesteś ładna i każdy facet, którego poznajesz jest sportowcem/biznesmenem/artystą/j----ą/supervisorem/tu wklej dowolny barowy bajer/
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Tacy ludzie mieli największą motywację i potencjalny zysk z emigracji, mnóstwo tych niezbyt wykształconych, prostych, o niezbyt pasjonującej osobowości wyjechało. Tego się nie da ukryć i to właśnie zauważasz. Trzeba tylko pamiętać, że to nie jest grupa reprezentatywna dla całego społeczeństwa, będzie w niej zawsze nadreprezentacja sebixów i karyn.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: nie raz miałem okazje ukrócić zapędy super elo ziomeczków jeżdżących z czterema odbytami na masce (Audi) tworzących muzykę w VirtualDJ'u (xD) zdjęciem sprzętu i screenem z przeciętnego projektu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwielbiam VirtualDJ jako odpowiedź na pytanie o program do tworzenia muzyki, przecież o DAW'a nie spytam. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: jakiś czas jus w UK jestem i niestety w wiekszości przypadków tak jest ale to wszystko zależy od typu człowieka takich jak ty opisujesz poprostu trzeba zlewać oni nie żyją by żyć tylko żyją żeby pokazac że są lepsi bo mają coś, nie robia tego dla siebie tylko na pokaz.... poszukaj dobrze a Ci normalni też sie znajdą tylko oni mają wyebane na tych pozostałych i można rzec ze
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Tyle, że prawda jest taka, że faktycznie faceci>kobiety jeśli chodzi o ilość zainteresowań. Wynika to z budowy mózgu - faceci lepiej się specjalizują, natomiast kobiety są bardziej "ogólne". Dlatego mężczyźni częściej znajdą sobie jakieś niszowe hobby, natomiast kobiety siedzą i piłują paznokcie przy Cosmpolitanie czytając "20 sposobów na to, żeby się zaakceptować/schudnąć/Cię pokochał/na udany s--s". Smutne.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Hmm, chyba niestety muszę Ci pośrednio pojechać :P
Po prostu wyciągasz wnioski na podstawie swoich doświadczeń i je generalizujesz. A że obracasz się w takim kręgu osób to wnioski są jakie są. Ja znam ludzi którzy siedzą w LSE i emigrują do city czy tej drugiej dzielnicy i tam pracują. Akurat Ci mają dużo pasji, ale im praca zabiera bardzo dużo czasu i nie pozwala już na tak swobodny
  • Odpowiedz