Wpis z mikrobloga

Narzekamy na mirko na #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Bo nie mają żadnych zainteresowań.

#niebieskiepaski też nie mają
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zwłaszcza w #uk

Już dawno przestałem rozmawiać o jakiś zajawkach z Polakami tutaj.
Bo temat się zawsze ucina na:
Suq, po co ty tyle pienędzy wydajesz na jakieś zabawki do muzyki? Przecież na tym nie zarobisz, auto byś sibie porządne kupił - chłopie jak ja byłbym sam tak jak ty to wiesz jaką beemą bym jeździł?

I #!$%@?, szczyt wygrywu to lepsze auto od innych, zdjęcia na fb z egiptu itp. To co ludzie widzą i oceniają. Najbardziej ambitni fajkami handlują.

Co do angoli u mnie w pracy - jeden programuje, drugi ścigacze, trzeci mechanik skutery wodne, czwarty dj itp. I każdy ma średnio trójke dzieci.
Można normalnie pogadać, pokazać jakieś filmiki z gopro itp.

Jak trzy lata tu mieszkam to nie znam ani jednego Polaka, który się interesuje czymkolwiek innym niż #!$%@?ć sie, zaruchać, auto, oszczędzanie.
#emigracja
#pstoprawda
  • 105
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: ja mieszkam juz 10 lat, w sumie dom splacony, wszystko ogarniete, obywatelstwo jest i co mam na sile sobie szukac hobby? Lubie jezdzic na cartingach, imprezki w klubie, zona spedza popoludnia na gym i basenie. Nie chce mi sie strzelac z luku, zeby ktos powiedzial o mnie - pasjonat. Mam #!$%@?. Wolna kase przeznaczam na zabawki apple. Tyle :)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: fajnie, ze masz tyle zainteresowan, ja niestety pracuje w pharmaceuticals i po pracy lubie sie rozerwac :) wpadnij kiedys na piwko pogadac, bo jestes w miare ogarniety, ja tez 30+, no 35+ haha :)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: swieta prawda stary, od kad jestem w uk, a jestem juz 3 lata to ze wszystkich poznanych tutaj polakow )sporo sie ich przez ten czas przewinelo) to jestem w stanie policzyc na palcach jednej reki jakies naprawde ciekawe osoby z zainteresowaniami. Wiekszosc tylko jara, pije, oszczedza i kupuje jakies gownorzeczy
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: ja natomiast mam wręcz odwrotnie. Interesuje się #!$%@? WSZYSTKIM. Jeżeli cokolwiek mnie zaciekawi to przepadam. Były:
- komputery,
- optyka,
- astro, kosmos jako taki.
- elektryka,
- sport
  • Odpowiedz
@sukisuki: dopiero zacząłem zbierać studio, przed emigracją się bawiłem długo ale posprzedawałem, teraz mam stabilną sytuacje zagranico to wracam do tematu po latach.
Mam dwa syntezatory, szybkiego mbp z logicpro, w tym tygodniu doleci interfejs i słuchawki no i w planach na ten rok dużo więcej gratów.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: W sumie większość moich znajomych co wyjechała do jukej (aż trzech ( ) ) po powrocie, tylko i wyłącznie narzekali, że praca, dom i praca. Polacy to chcą Cie wykorzystać i ogólnie to nic się nie dało.

Ta w Polsce to chociaż wyjdą na piwo z kumplami, pasja motzno.
  • Odpowiedz