Wpis z mikrobloga

Narzekamy na mirko na #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Bo nie mają żadnych zainteresowań.

#niebieskiepaski też nie mają
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zwłaszcza w #uk

Już dawno przestałem rozmawiać o jakiś zajawkach z Polakami tutaj.
Bo temat się zawsze ucina na:
Suq, po co ty tyle pienędzy wydajesz na jakieś zabawki do muzyki? Przecież na tym nie zarobisz, auto byś sibie porządne kupił - chłopie jak ja byłbym sam tak jak ty to wiesz jaką beemą bym jeździł?

I #!$%@?, szczyt wygrywu to lepsze auto od innych, zdjęcia na fb z egiptu itp. To co ludzie widzą i oceniają. Najbardziej ambitni fajkami handlują.

Co do angoli u mnie w pracy - jeden programuje, drugi ścigacze, trzeci mechanik skutery wodne, czwarty dj itp. I każdy ma średnio trójke dzieci.
Można normalnie pogadać, pokazać jakieś filmiki z gopro itp.

Jak trzy lata tu mieszkam to nie znam ani jednego Polaka, który się interesuje czymkolwiek innym niż #!$%@?ć sie, zaruchać, auto, oszczędzanie.
#emigracja
#pstoprawda
  • 105
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: oj chlopie... ja z powodu mojego rozowego rzucilem bitmaking. Tak po prostu, sam z siebie. Może dla tego, że mnie w tym nie wspierała... kiedyś planuje zakup mpc, monitorow, zacząć od nowa zajawke. Ale boję się, że to kiedyś nigdy nie nastąpi. Teraz mam problem, muszę oszczędzać, żeby iść na swoje bo mnie stara #!$%@? z domu. Jedyne moje hobby to to z czego żyje czyli komputery.
  • Odpowiedz
Już dawno przestałem rozmawiać o jakiś zajawkach z Polakami tutaj.


@SUQ-MADIQ: To nie jest tak.. Może po prostu zmień znajomych. Jestem 8 lat na emigracji i też mi się zdarzali ludzie którzy po mnie jechali że za drogą musztardę kupuję. Ale są też na emigracji wartościowi ludzie, tylko trudniej ich znaleźć. Nie żebym jakoś specjalnie szukał: trzeba tylko zacząć coś robić i sami się przypętają. Na przykład bardzo ciekawe towarzystwo
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: To głównie z "zajawkowiczami" da radę pogadać i co ważne ZAINTERESOWAĆ drugą osobę tym, co ma się do powiedzenia. Całkiem inaczej rozmawiamy na tematy nam bliskie, a nie 'na odwal się' opowiadamy jaki film ostatnio widzieliśmy. Tak już jest, nic pan nie zrobisz :)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Ja będąc tam poznałem jednego takiego polaka pasjonata militariów. Pół mieszkania #!$%@? karabinami, na środku pokoju jakieś działo itd. Z tego co mówił to z 30-40 tysięcy funtów na to mu poszło. Jak pojechał na targi militariów to przywiózł jakąś snajperkę za 1,5k.
A większość to tak jak mówisz: #!$%@?ć się, poruchać i spuścić komuś #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 2
@CHI77OUT: hm... Co w tym zabawnego? Serio pytam..

@SUQ-MADIQ: celne uwagi. Wielu ludzi faktycznie nie ma pasji tudzież hobby, a sportem najczęściej uprawianym jest picie alkoholu i telewizja. Serio, na palcach jednej ręki mógłbym policzyć znajomych z UK którzy chociażby czytają książki. ... ale wiesz co? Ogólnie ludzie tacy są. Nie tylko w Anglii. Po prostu niektórzy ludzie mają inny styl życia, potrzebują mniej bodźców.
Ja na przykład
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Niestety masz racje. 1.5 roku trenuje CrossFit w Cambridge, mega sie zzylem z ludzmi. Glownie Anglicy, paru hindusow i Szkotow. Przez 1.5 roku oprocz mnie i zony ANI JEDNEGO POLAKA. Bo po co wydac £60/mc zeby miec super znajomych i dobra forme jak za ta kase mozna spedzic dwa dni w SzarmElSzejk...
Mieszka kolo mnie paru Polakow i ich rozmowy dotycza glownie "moja zmiana jest lepsza niz twoja", "ech
  • Odpowiedz