Wpis z mikrobloga

Narzekamy na mirko na #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Bo nie mają żadnych zainteresowań.

#niebieskiepaski też nie mają
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zwłaszcza w #uk

Już dawno przestałem rozmawiać o jakiś zajawkach z Polakami tutaj.
Bo temat się zawsze ucina na:
Suq, po co ty tyle pienędzy wydajesz na jakieś zabawki do muzyki? Przecież na tym nie zarobisz, auto byś sibie porządne kupił - chłopie jak ja byłbym sam tak jak ty to wiesz jaką beemą bym jeździł?

I #!$%@?, szczyt wygrywu to lepsze auto od innych, zdjęcia na fb z egiptu itp. To co ludzie widzą i oceniają. Najbardziej ambitni fajkami handlują.

Co do angoli u mnie w pracy - jeden programuje, drugi ścigacze, trzeci mechanik skutery wodne, czwarty dj itp. I każdy ma średnio trójke dzieci.
Można normalnie pogadać, pokazać jakieś filmiki z gopro itp.

Jak trzy lata tu mieszkam to nie znam ani jednego Polaka, który się interesuje czymkolwiek innym niż #!$%@?ć sie, zaruchać, auto, oszczędzanie.
#emigracja
#pstoprawda
  • 105
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Ej ja po 4 miesiącach tutaj kupiłem sobie starą XJ-tę i wymieniałem gaźniki na chodniku, bo lubię pogrzebać przy moto :) Mimo, że się później na nim #!$%@?łem, jadę na benefitach i z kasą cienko to za 450 zł ostatnio kupiłem kartę dźwiękową i słuchawki Superluxy, bo się trochę zainteresowałem tematem audio. Do tego przecież za rok jedziemy na TT races, nie? Więc co mi tu gada, że nie
  • Odpowiedz
@Neutrin: Każda opinia typu IMHO to troche generalizowanie, akurat na mirko łatwo podnieść lament w taki sposób bo większość ludzi czymś się tu zajmuje. W tym czasie ludzie których mowa kiepskich oglądają i nigdy o wykopie nie słyszeli.

@James_Earl_Cash: nie napisałem że nie ma, tylko że nie spotkałem.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: smutłem, ale mimo tego, że pewnie sporo goni tam za statusem i zabwakami to są też ludzie ciekawi.
Wczoraj nawet widziałem się z kumplem z podstawówki(z 10 lat temu się widzieliśmy), to nei dość, że zaczynał od magazynu, to pocisnął z językiem i po 2 latach dostał awans do biura i powoli nakierunkował kolejne roboty na informatyke w międzyczasie robiąc zaocznie studia. W międzyczasie zaintersował się kolarstwem i fotografią.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Przepraszam za odkopanie tematu, ale mnie troche zainteresowal i mysle ze warto tutaj dodac jeszcze jedna rzecz, a mianowicie: wiekszosc pasjonatow wszelakich to w mniejszym lub wiekszym stopniu introwertycy i takie osoby czesto zwyczajnie nie opowiadaja kazdemu o swoich zainteresowaniach w typowym small-talk (ktorego w dodatku i tak unikaja). Jak do tego dodasz fakt przebywania na obczyznie i spotegowanego tym faktem wyobcowania to dochodzi kolejny czynnik dlaczego wielu ciekawych
  • Odpowiedz