Wpis z mikrobloga

Jordi Alba to podczłowiek i mówię to ja, kibic Barcelony. Ten śmieć to taki typowy osiedlowy burak, który do wszystkich się zawsze rzuca, nic mu nie pasuje, #!$%@? tymi swoimi malutkimi rączkami, pyskuje do każdego piłkarza, nie podaje ręki jak ktoś go sfauluje i chce mu pomóc wstać, do tego jest perfidnym symulantem, cwaniaczkiem oraz boiskowym bandytą. Tacy jak on byli strażnikami w obozach koncentracyjnych.
#bekazpodludzi #oswiadczenie #pilkanozna #barcelona
Pobierz
źródło: comment_aAwmpfdlookPHf2tmiSTuj0nFvAGsZ41.jpg
  • 27
@Ragnarokk: no fakt, piłkarze to nie dżentelmeni w większosci przypadków ,ale dużo mniej jest takich przypałów niz w PD.Zresztą miałem na myśli całkokształt, w PL nie opłaca sie padac i płakać bo sedzia nie będzie gwizdał takiego gówna,przypomnij sobie jak grał Alexis w Barsie a jak w Arsenalu, wie że kładzeniem sie niewiele zdziała więc tego teraz nie robi.
@Gorti: szczerze, to #!$%@? głupoty i kłamiesz, mówiąc, że ogłądałeś wszystkie mecze Barcelony, albo nie rozumiesz tego co oglądasz.

Najsmutniejsze jest to, że ten gównowpis ma ponad 130 plusów.

Usuń konto, albo się ogarnij, bo nic nie irytuje mnie tak, jak czytanie takich wypocin.
Jordi Alba to podczłowiek i mówię to ja, kibic Barcelony. Ten śmieć to taki typowy osiedlowy burak, który do wszystkich się zawsze rzuca, nic mu nie pasuje, #!$%@? tymi swoimi malutkimi rączkami, pyskuje do każdego piłkarza, nie podaje ręki jak ktoś go sfauluje i chce mu pomóc wstać, do tego jest perfidnym symulantem, cwaniaczkiem oraz boiskowym bandytą. Tacy jak on byli strażnikami w obozach koncentracyjnych.


@kaj5000: to