Wpis z mikrobloga

a co na "zjazd"? ktoś polecił melisę i valerian. ale czy nie byłby dobry dziurawiec? on poprawia nastrój.

brałbym hydroxyzinum. ale w aptece odmawiają sprzedaży. da się kupić jak przyjazna i/lub niekompetentna farmaceutka czy na różową receptę i żadna mi nie sprzeda?
bo już kupowałem leki w aptece na recepte bez recepty np.klonidynę. ale ona chyba niezbyt na zjazd bo może obniżać nastrój. za to nadaje sie na obniżenie tętna ciśnienia itd
lepiej napisz do kogoś znajomego, zeby Cie tam zbierał, jakby co

@Rozbojnik_Alibaba: jestem na odludziu. a znajomych mam niewielu bo nie mam siły i ochoty wychodzić z domu i robić cokolwiek co jest wysiłkiem psychicznym.

jak coś mi sie stanie to będzie wina wykop pe el, będziecie we wiadomościach jako portal zachęcający do dopalaczy. zakapuje na was.

http://hyperreal.info/talk/etylofenidat-podsumowanie-informacji-faq-t36437.html

@Ronin407: to jakieś nieprawidłowe.
wczoraj wsadziłem odmierzone 6mg i zero efektów. a
@popeksdzoint: Dawkowanie
0-5mg: W stanie wzmożonej aktywności można poczuć się bardziej skupionym i chętnym do działania.
5-10mg: Chęć do działania wzrasta, wyraźnie czuć skupienie na wykonywanej czynności.
10-20mg: Działanie jest wyraźnie wyczuwalne, może pojawić się 'speed' - sprzątanie pokoju z nudów, itp..
20-50mg: To samo co przy dawkach 10-20mg - z tym, że narasta intensywność efektów.
50-100mg: Nie zaleca się przyjmowania takich dawek na raz - ujawnia się coraz więcej skutków
poczytaj posty na tamtym forum


@Ronin407: czytałem. nic ciekawego. tylko się ćpuny kłócą czy dobrze jest ładować do nosa czy nie. czasem pojawi się rozsądny głos że to nie jest do ćpania i nie ma być "fazy"
napisał też

All the people who had taken enough of it to achieve any appreciable euphoria mentioned heavy come down the next day. It seams that dopamine increase alone is not sufficient to produce euphoria and that the only way one can get high off this stuff is to take so much that the noradrenaline reuptake inhibition becomes apparent. At these dosages the dopamine increase would be huge causing lots of receptor