Wpis z mikrobloga

Słyszałem, od znajomej która w walentynki miała iść do kina na 50 twarzy, i ogarnijcie jakie te #rozowepaski sa #!$%@? Pewnie zdajecie sobie sprawę, że wszystkie miejsca zajęte,prawda? Nic dziwnego,premiera to premiera, w dodatku w walentynki. No ale różowe każą swoim facetom ubrać srebrny krawat i koszule do kina, by wyglądali jak ten główny aktor z tego filmu. Jak to usłyszałem, to myślałem, że się na fotelu przewrócę. Jeśli jakikolwiek facet, idzie do kina z laską, aby pooglądać fiuta innego typa, i jeszcze ma się za niego przebierać aby ta laska miała poczucie, że ma tego aktora za chłopaka a nie swojego, to już jest serio przesada. To już nawet nie można tego nazwać pantoflarstwem, bo to już już szczyt poniżenia, no... chyba, że wasza laska pozwala wam na siebie nasrać. No to to wtedy jesteście kwita.

#filmy #50twarzygreya #heheszki #bekazpodludzi
  • 161
@pausznurek: z tą "odmianą życia", to też ciekawa sprawa. Moja dziewczyna przeczytała tę książkę, bo poleciła ją jej koleżanka właśnie takimi słowami. Następnie to ona poleciła książkę innej koleżance też z takimi słowami. Ja natomiast nie zauważyłem żadnej zmiany... Ani w łóżku ani poza.... Więc to takie #!$%@? o szopenie, na zasadzie, że jak wszyscy tak mówią, to tak trzeba.
@XAIMEII: jestem książkoholiczką, ale ta seria jest najgorsza, jaką kiedykolwiek czytałam. Głupia i naiwna. Mam znajome, które uważają, że chciałyby faceta jak Gray i ogłaszają to na fejsie, po czym ich psiapsiółki są osikane i zgadzają się z tym całkowicie. Natomiast w tym okrzyku poparcia odzywa się koleś ściągając je do parteru i mówiąc, że z takim podejściem zyczy im, aby kiedykowliwek znalazly faceta, ktory spelni choc jedną z Greyowych cech,
I w tym momencie bohaterka naszej historii uświadamia sobie, że jej partner nie jest taki fajny jak inni partnerzy, bo nie potrafił poświęcić dwóch godzin swojego cennego czasu, żeby zabrać ją do tego #!$%@? kina na ten #!$%@? film.

@Maemi: bo ja ją chłopak zabrał na kolację w fajnej restauracji to już ta dziewczyna bedzie nieszczesliwa?
bo ja ją chłopak zabrał na kolację w fajnej restauracji to już ta dziewczyna bedzie nieszczesliwa?


@Leithain: pierwsza zasada przygłupiego różowego - niewazne, czy mi się podoba, wazne by koleżanki zazdrościły
@XAIMEII: Ja kiedyś przeczytałam bardzo trafny komentarz pod jakimś artykułem na temat Greya (nie na wykopie).
Mianowice - gdyby główny bohater był jakimś lumpem, a nie megabogatym biznesmenem, to żadna laska by tej książki nie chciała czytać.
to samo pomyślałam! Za każdym razem kiedy była mowa o wewnętrznej bogini to dostawałam #!$%@?. Poza tym gdzieś kiedyś przeczytałam, ze autorka tego cudu jest ogromną fanką zmierzchu i oparla5 fabułę greaya właśnie na swojej ukochanej "powieści".


@pysxdka: do końca życia nie zapomnę tej wewnętrznej bogini jedzącej winogrona ( ͡° ʖ̯ ͡°) tragedia, gdyby ta książka była napisana normalnym językiem to może nawet dałoby się to czytać.
@Maemi: To chyba w wyjatkowym miejscu pracuje, bo u mnie idzie aż jedna laska ma ten film a reszta ma to głęboko gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nawet jakby było inaczej to i tak bym na to nie szła, uleganie modzie jest po prostu glupie i świadczy o słabej woli.
Rada dla #tfwnogf. Kupcie i przeczytajcie ten kicz, a następnie zachowujcie się jak tytułowy pan Szary. Niech waszym targetem będą samotne dziewczyny, które polajkowały na facebooku jakieś durne akcje związane z tym filmem czy książką. To nie ma prawa się nie udać. Pytanie tylko, czy chcielibyście się wiązać z dziewczyną, której czytelnictwo ogranicza się tylko do takiego typu książki. Ale jeśli ktoś nie jest wybredny...