Wpis z mikrobloga

@NationalGeographicChannel: Jako, że Wy jesteście jeszcze spoko, ale z mocnym odchyłem typowego dziesiejszego dziadostwa telewizyjnego to mam radę, że jak chcecie się promować na wypoku to lepiej ambitniejszymi materiałami niż chłop się wywalił na krześle, zrobimy parę nibynaukowych wykresów i damy znaną i lubianą twarz. Wiem, że pewnie ktoś tam pomyślał, żeby się promować wśród młodzieży czymś takim, ale więcej Wam da jak wrzucicie tu coś o jakiejś III-ej Rzeszy czy
@NationalGeographicChannel: za trzy odcinki katastrof w przestworzach z rzedu potem mozecie sobie puszczac cokolwiek, nawet silace sie na pseudonaukowy program puszczanie debilnych filmikow z jutuba z jeszcze glupszym komentarzem. Mi nie robi, bom kontent po katastrofach.
@neib1: Dzięki za rady - trudno jest zadowolić wszystkich, ale robimy co możemy :)
W środy o 22:00 możesz zobaczyć Wielkie Konstukcje III Rezszy: http://www.natgeotv.com/pl/wielkie-konstrukcje-rzeszy
Co do Anatomii Głupoty według Richarda Hammonda - niech przemówią eksperci :)
http://www.crazynauka.pl/anatomia-glupoty-wedlug-richarda-hammonda-nasza-recenzja/

Za kredyt wielkie dzięki!
@NationalGeographicChannel: Dlaczego na wszystkich kanałach typu Discovery/NatGeo/Planete z tematów historycznych non stop wałkowany jest Hitler i nazizm?

Program z tego tygodnia:
- Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Twierdza Berlin
- Eksperymenty Hitlera w Puszczy Białowieskiej
- Tajemnice III Rzeszy: Prawa ręka Hitlera
- Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Wilczy Szaniec
- Premiera: Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Okręty Hitlera
- Nazistowski obóz śmierci: Wielka ucieczka
- Sensacje XX wieku: ODESSA (2-ost.)
- Tajemnice III
@NationalGeographicChannel: Emitujcie jakieś programy, które edukują, a nie "śmieszne" filmiki. Takie coś to można puszczać widzom w Stanach Zjednoczonych, ale u nas poziom jest w miarę wyższy i chciałbym, aby taki pozostał.
Chciałbym, aby było więcej programów o takich tematach jak np.
-historia i odkrycia
-geologia
-nowe technologie
-dla rozluźnienia coś typu "Koszmarna wyprawa", bo to akurat było ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby na drugim sezonie