Wpis z mikrobloga

@Kwilos: No i tak powinno być, niech sobie jeżdżą wieczorem w sobotę. A nie o 17 w piątek jak to mieli w zwyczaju w Warszawie, blokując najważniejsze rondo i skrzyżowania w centrum miasta... Ile osób stało w komunikacji przez nich. Udało im się nawet zablokować tramwaje które zawsze jeżdżą mimo korków. No po prostu rewelacyjną opinię sobie wystawili. Stali się dosłownie znienawidzeni.
@Krs90: Ale pieprzenie. Nie lubię masy ale korek spowodowany przez pieszych, rly? Dawno chyba nie szedłeś nigdzie piechotą tylko ciągle w tym swoim aucie 200m po bułki do sklepu. Samochody robią korki również na chodnikach i zawłaszczają masę przestrzeni. Takie obrazki widać codziennie. Jeszcze parę lat temu nie zwracałem na to uwagi ale jak przyszło mi przez jakiś czas jeździć o wózku a potem chodzić o kulach to teraz jak takie
Rinter - @Krs90: Ale pieprzenie. Nie lubię masy ale korek spowodowany przez pieszych,...

źródło: comment_XO5o7fIxn1mgqQOWeOyzoQxjYO7OFzXO.jpg

Pobierz
@Rinter: myślę jednak, że problem w tym że rowerzyści z masy krytycznej blokują drogi dla samego faktu blokowania drogi. Uważam, że wjazd samochodem do centrum jest obecnie bez sensu, zauważyłem że tyle samo czasu tracę na szukanie miejsca parkingowego i ewentualne stanie w korku niż na dojazd tramwajem, lecz nie planuje blokowania dróg bo tak :)
@wysuszony: ehe, raz tak zrobiłem jak nie mogłem wózkiem przejechać a do przejścia na drugą stronę pół kilometra, co więcej nie miałem gwarancji że po drugiej stronie ulicy nie jest podobnie. Czekałem pół godziny i się nie doczekałem, w końcu poprosiłem dwóch miłych rycerzy ortalionu o pomoc w przeniesieniu mnie nad maską auta, o dziwo się zgodzili, troszke tam pośmieszkowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Jeżeli to czytacie
@l3oooo: Wcale nie, blokują drogi bo chcą przekazać, że rowerem nie można normalnie jeździć po mieście i jest on dyskryminowany. Nie lubię masy, ale na rowerze jeżdżę dużo i tu muszę się z nimi zgodzić, jazda po mieście rowerem potrafi dać w kość. A przykład krakowskiej masy pokazuje, że kiedy postulaty są realizowane i rowerzyści są reprezentowani przez oficera rowerowego, stowarzyszenia, które potrafią rozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za infrastrukturę i są
@Krs90: #!$%@? porównanie z tym chodnikiem bo akurat chodniki są tylko dla pieszych.
Powinieneś raczej zapytać kiedy samochody przestaną tam parkować.
@blubi_su: taki sam argument - jak wyjedzie ponad 100 rowerów na ulicę, to nagle się okazuje że nie mają się gdzie podziać i miasto jest sparaliżowane. A jak do samego #krakow wjezdza codziennie do centrum 2000 aut, to jest norma i fajnie. #fucklogic