Wpis z mikrobloga

Ludu mirkujący! Czy tylko ja poczułem się dziś tak głęboko dotknięty słowami naszego Leszka Śmieszka? Mam wrażenie że dziś, tym jednym, jakże bolesnym dla nas epitetem: "TO JEST NIŻSZY GRUNT SPOŁECZNY" - @lechwalesa zerwał pomiędzy nami, nasz niepisany traktat: wy-nie-pytacie-o-bolka-teczki-i-totolotek-a-ja-wam-wrzucam-foteczki-i-podrzewam-goronce-Dd. Panie Prezydencie: Dziś, tamte czasy się skończyły! Bezpowrotnie! Słowa te, co prawda nie padły na mirko, lecz co gorsze i co jest znamienne: z premedytacją zostały rzucone mediom mainstreamowym, niczym zatruty ochłap, ku uciesze naszych największych wrogów: karaczanów, wszelkiej maści lewactwa i bojowników #neuropy - tak hojnie, ostatnio opłacanych przez wierchuszką z namiestnictwa WSI, KGB i Putina - z Aspergerem włącznie. Niestety te bolesne słowa położą się grubym cieniem na renomie naszego ulubionego serwisu i jego najwierniejszych synach i różowych paskach, poświęcających codziennie, w mozolnym trudzie swój cenny czas, trafne komentarze i cięte riposty - na ołtarzu szerzenia prawdy, myśli liberalnej i ideach wolnościowych, które zostały dziś, w tak perfidny sposób zhańbione! Redakcja wypoku, wraz z nowym-starym właścicielem, oraz szanownym gronem moderatorskim, niezwłocznie winny zawiązać obrady generalne - celem nałożenia na wesoło-mirkującego tu Lecha Wałęsę, dotychczas zwanego Prezydentem Mirko, tudzież Bolkiem lub z powinowactwa rodzinnego: vel Lejba Kohne - sromotny ban tymczasowy, a nawet permanentny! Za obrazę 2 milionowej społeczności wypoku i naruszenie w swerze publicznej § 5 ust. 1, § 5 ust. 3 Kodeksu Wykopu.

Wypowiedź ta w moim odczuciu nie jest zgodna z prawdą, przez co stoi w konflikcie z obowiązującymi przepisami prawa, łamie wszelkie zasady, dobrze pojętego współżycia społecznego oraz dobre obyczaje. Jest wypowiedzią daleko krzywdzącą, ocierająca się niemal o wulgaryzm, co w sposób oczywisty nas obraża i wywołuje uzasadniony ból dupy. Jest niezgodna z netykietą i dobrym wychowaniem. Pozostawienie tej kwestii nierozstrzygniętej lub zamiecenie jej pod dywan, jak miało to już niejednokrotnie miejsce - może tylko podsycić nienawiść do tej najbardziej oddanej społeczności wypoku, być odebrana jako odzew ku wznieceniu fali hejtu i nienawiści, wywołać konflikty pomiędzy społecznościami internetowymi a nawet może doprowadzić do aktów mordów na tle ideologicznym, jak miało to już miejsce w łódzkiej siedzibie PiS - z ręki bandyty, ideologicznie zaszczutego przez spin doktorów i specjalistów PR z Platformy Obywatelskiej. Jak widać, to nie są przelewki!

Niniejszym ogłaszam strajk generalny na wypoku!


#lechwalesacontent #wykop #afera #trochepasta